N. Pareigytei šokas - prisiminė savo skaudžią patirtį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-03-25 09:58 ASMENINIO ALBUMO/ LNK nuotr.

N. Pareigytei šokas - prisiminė savo skaudžią patirtį

Dainininkė Nijolė Pareigytė - Rukaitienė - jautrus žmogus. Niekam nepaslaptis, kad jos meilė gyvūnams yra begalinė. Moteris šiuo metu seka ir palaiko Marių Ulozevičių - Ulkę, kuris dar žinomas "Vienas kelyje" slapyvardžiu. Vyras motoroleriu keliauja po Aziją ir šiuo metu įveikė daugiau nei 4500 kilometrų. MIESTE.lt Nijolė prisipažino: "Ne kiekvienas išdrįstų... Mane šokiravo šuns ant stalo nuotrauka."

Prieš savaitę tinklaraštininkas lankėsi Laose, kur patyrė pačius absurdiškiausius nuotykius. Marius tada pasakojo, kad apsigyvenęs pas vietinį namuose vos neatsidūrė naktį gatvėje, nes šis padauginęs tauriųjų gėrimų, nusprendė, neva keliautojas yra teroristas. Vėliau, norėdamas pasimėgauti Azijos virtuvės įpatumais, jis buvo šokiruotas, kai su šypsena veide vienas vyras jam pasiūlė paragauti šuns. 

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Nijolė Pareigytė - Rukaitienė, kuri su Mariumi susipažino prieš aštuonerius metus, sėkė jo nuotykius ir išgyveno akimirkas drauge. Moteris neslėpė, kad žavisi keliautoju: "Jei neturėčiau vyro ir vaikų pati leisčiausi į tokią kelionę, kodėl gi ne, bet... Galbūt, važiuočiau automobiliu, nedrįsčiau sėsti už motorolerio vairo", - su šypsena kalbėjo atlikėja.

Nijolė pasakojo, kad vieną kartą, kai lankėsi Tailande, ten jai labai patiko. Nuostabus oras kerintys kraštovaizdžiai. Vienintelis dalykas, pribloškęs jautrios sielos moterį buvo elgesys su gyvūnais. Ji pasakojo, kad dar tais laikais, kai turėjo šarpėjų, azijiečių jis buvo aptarinėjamas it neskanios veislės šuo. Tokie ir kiti nukrypimai atrodė neįtikėtini. "Visiškai suprantu Mariaus pasibaisėjimą tokiu žiauriu elgesiu, tačiau tada susimąstau - mes patys valgome kiaules ir kitus gyvūnus, kurie kitiems gali pasirodyti lygiai tokie patys, kaip šunys, ar katės."

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Marių pažįstanti grupės "69 Danguje" vokalistė apibūdino jį kaip gerą, visuomet padedantį ir kitiems save aukojantį žmogų. Ji pasakojo, kad "Vienas kelyje" įkūrėjas yra dar ir  pašėlęs karštakošis, kuris visur ieško ekstremalių pojūčių. Besistengdamas išsaugoti planetą Marius bando pasibelsti į žmonių širdis rašydamas ir kurdamas, atkreipdamas dėmesį, pažadindamas žmogiškumą.

Pats keliautojas šiuo metu patiria vis daugiau malonumų. Mariaus nuotykius galite sekti čia.

Daugiau nuotraukų rasite MIESTE.lt galerijoje: