Lietuvis papasakojo, kodėl jį apipylė alumi ir kaip apvogė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-03-04 11:01 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Lietuvis papasakojo, kodėl jį apipylė alumi ir kaip apvogė

Verslininką, keliautoją ir tinklaraštininką Marių Ulozevičių - Ulkę daugelis pažįsta kaip geraširdį, linksmą, su problemomis greitai susidorojantį žmogų. Nusprendęs apkeliauti Aziją motoroleriu- šiandien jis Laose. Vyras įveikė 3000 kilometrų ir susidūrė su netikėčiausiomis situacijomis. Apie jas Marius papasakojo atviro pokalbio metu.

Asmeninio archyvo nuotr.

Tailande mėlynakis tuojau pat buvo priskirtas turistų miniai, tad visiems teko aiškinti, kad jis čia ne pinigų pašvaistyti atvyko. "Buvo tikrai sudėtinga pritapti, nes vietiniai angliškai nesuprato nė žodžio. Atvažiavau čia rudeniop, tai ir oras nedžiugino. Iš pradžių galvojau, kad aplinkiniams, jei nesupranta - niekas ir nerūpi, tačiau pasirodo, jog klydau. Pirmos mažos negandos užklupo dar prieš atvykstant į Tailandą, kai oro uoste iš manęs pavogė piniginę, kurioje buvo vairuotojo pažymėjimas, juokingiausia, kad važiuodamas be jų čia nesulaukiau jokių problemų, tik kartais pareigūnai paprašydavo užsidėti marškinėlius", - juokėsi Marius.

Asmeninio albumo nuotr.

Nusipirkęs motociklą ir pradėjęs savąją kelionę jis pastebėjo, kad gamta ir tradicijos Tailande tikrai turi kuo sužavėti, tačiau jį papiktino kai kurių žmonių suktumas ir akiplėšiškumas. Pačiam Mariui miegoti teko ne tik šalikelėje, tačiau ir pasakiškuose, iš lapų pastatytuose nameliuose. Kaip pasakoja, keliautojas, vieno jų šeiminkė atsikėlusi pasiūlė atlikti atpalaiduojantį masąžėlį, o kai vyras iškeliavo - pasigedo savo mobiliojo telefono. Paaiškėjo, jog šis stebuklingu būdu atsidūrė "pagalbininkės" kišenėje. " Gražiai atsisveikinęs ir užlipęs ant motociklo, pastebėjau, kad neturiu telefono. Grįžau ir klustelėjau moteriškės, ar matė, bet ji teigė, kad nieko akyse neregėjo. Paskambinau. Spėkite ar ne jos kišenėje? Neįtikėtina."

Asmeninio archyvo nuotr.

Marius taip pat susidūrė su pakvaišėle mergina, kuri vieno miestelio bariukyje ant jo galvos išpylė bokalą alaus. "Moteris visą vakarą į mane įžūliai spoksojo, o man išėjus į lauką pasivijo ir nuo galvos iki kojų išmaudė aluje.Bandžiau klausti, kas atsitiko, o ji man nesuprantama kalba ėmė staugti. Su tokiomis situacijomis anksčiau nesusidūriau", - MIESTE.lt pasakojo M. Ulozevičius - Ulkė.

Keliautojas, vos atvykęs į Bankoką - nusipirko motorolerį. Su juo važiuodamas spėjo ir raktelius pamesti ir porą dirželių pakeisti. Vakar kirtęs Laoso sieną pėsčiomis- jis sako, kad susidūrė su didele narkotikų problema."Visur juos siūlo ir kiša. Baisiausia, kad pardavinėja - maži vaikai." Paklausus Mariaus, kodėl šalia jo nebėra motorolerio, šis atsako, kad dėl įstatymų turistams ne taip lengva kirsti sieną. Nuostabu yra tai, kad žavus vyras pasakoja, negalėjęs parduoti įsigyto daikto - atidavė jį valstiečių šeimai. "Tai buvo mano laimingiausi matyti Tailandiečiai per visą ilgą kelionę. Šiandien atsidūriau magiškoje kryžkelėje - Birma, Laosas, Tailandas. Tiek nukeliavęs... Nejaučiu jokio nuovargio. Ar gali nebūti noro gyventi? Noro pakeisti, noro patirti? Žinau, kad kažkam taip būna. Žmonės atsipeikėkite! Kaip A. Mamontovas pasakytų... Jei esi dabar ir čia -visas džiaugsmas.. Irgi čia! ", - neslepia Marius. Likęs be keliavimo priemonės  jis nenusimena, žino, kad po visų keistų nuotykių, jam vis dėl to pasiseks ir viskas klostysis gerai. 

Daugiau apie Marių galite rasti čia.