Sekso prekių pardavėja Inga pasakė, ką šluote šluoja pirkėjai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-19 10:01 SHUTTERSTOCK nuotr.

Sekso prekių pardavėja Inga pasakė, ką šluote šluoja pirkėjai

Kalėdos ir Naujieji metai su mylimu žmogumi – nuostabu. Ar jau pagalvojote, ką dovanosite? Nesvarbu, kiek trunka jūsų santykiai – keletą mėnesių ar keliasdešimt metų. Dovana, pakurstanti aistros ugnį ir sužadinanti slapčiausius kūno geidulius, – neabejotinai geriausias pasirinkimas.

Didžiausios Lietuvoje erotinių prekių parduotuvės Fantazijos.lt, esančios Gedimino pr. 45, Vilniuje, konsultantė Inga džiaugiasi, kad ne tik prieš Valentino dieną, bet ir prieš Kalėdas bei Naujuosius sulaukia gerokai daugiau pirkėjų.

Erotiniai žaislai – tai dovanos, kurios išpakuojamos dviese, apie jas nesigiriama kolegoms ir giminaičiams. Ar prekės suaugusiesiems dažnai teikiamos kaip Kalėdų dovana?

Netgi labai dažnai. Prieš Kalėdas mūsų parduotuvėje – pats darbymetis, tikrai ne mažesnis nei prieš Valentino dieną.

Kokius pikantiškus žaisliukus žmonės dovanoja dažniausiai?

Esu pastebėjusi, kad populiariausios erotinės dovanos – poroms, o ne solo žaidimams skirti daiktai. Į šią kategoriją patenka masažuokliai, karoliukai, kaiščiai, porų naudojami vibratoriai, taip pat įvairūs rinkiniai.

Pastebėjau ir kitą grupę pirkėjų, kurie prieš Kalėdas perka dovaną... sau.

Kai viena klientė prasitarė ieškanti sau geišos kamuoliukų, šiek tiek nustebau.

O paskui pasvarsčiau – kodėl gi ne? Juk suteikti sau malonumą, pažinti ir puoselėti savo kūną, lepinti jį jausmingais prisilietimais – tai geriausia dovana ne tik sau, bet ir šalia esantiems žmonėms, kurie bus laimingi jausdami jūsų geras emocijas.

Taigi dabar kartkartėmis ir savo bičiulėms, ir kai kuriems klientams primenu: jei jau perkate erotinę dovaną antrajai pusei – gal vertėtų nepamiršti ir savęs?

Ką rekomenduotumėte pirkėjams, kurie erotinių prekių parduotuvėje lankosi pirmą kartą ir nori išrinkti ką nors mylimam žmogui, bet nelabai nutuokia ką?

Visų pirma duodu universalų patarimą: įsiklausykite, ko nori jūsų antroji pusė. Tada išrinksite pačią geriausią dovaną.

Nepasikliaukite vien savo norais. Pavyzdžiui, jei svajojate išbandyti ką nors ypatingo, pikantiško, bet dar nesate tikri, ar mylimam žmogui tai patiks, – pirmiausia atsargiai pasikalbėkite, sužinokite jo nuomonę ir tik tada rinkite dovaną. Laiko iki Kalėdų dar turite pakankamai – tiek pokalbiui, tiek sėkmingam apsipirkimui.

Na, o jei nelabai nutuokiate, ko iš tikrųjų nori mylimas žmogus, galite rinktis universalias dovanas: įvairiausius masažuoklius, masažo aliejus, seksualius aksesuarus, kvepalus su feromonais. Jie tiks visais atvejais ir neglumins net pačių droviausiųjų.

O jei pats dovanotojas drovisi peržengti erotinių prekių parduotuvės slenkstį?

Drovėtis ir bijoti tikrai nėra ko, mes nesikandžiojame (juokiasi).

Jei žmogus pageidauja visiško diskretiškumo, gali kuo puikiausiai užsisakyti dovaną internetu. Taip jis ne tik sutaupys laiko, bet ir jausis komfortiškai.

Visos prekės iš parduotuvės Fantazijos.lt pristatomos paprastoje pakuotėje, siuntėjo pavadinimas ir adresas nieko neišduos net ir smalsiausiems žvilgsniams – tiesiog „UAB Interversus“. Taigi nei jūsų kaimynai, nei pašto darbuotojai ar kurjeriai apie jūsų pirkinį nieko nežinos.

Seksualių dovanų Kalėdoms bei pačių įvairiausių erotinių prekių galite įsigyti internetu (www.fantazijos.lt) arba parduotuvėse Vilniuje (Gedimino pr. 45, P. Lukšio g. 2), Kaune (Savanorių pr. 204), Klaipėdoje (S. Daukanto g. 33) ir Marijampolėje (Kauno g. 31).

 

Karšti pasiūlymai