Po skandalų su vyrais A.Petravičienė ieško naujo: iškėlė reikalavimus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-12 09:30 Asmeninio archyvo nuotr.

Po skandalų su vyrais A.Petravičienė ieško naujo: iškėlė reikalavimus

Neseniai itin audringą etapą tiek asmeniniame, tiek muzikiniame gyvenime išgyvenusi Agnė Petravičienė nusprendė, kad naujiems metams jai reikia naujo scenos partnerio. Tačiau moteris nebenori bet kokio atlikėjo šalia savęs, todėl sudarė aiškius kriterijus, kuriuos ji turi atitikti.

"Jis turi turėti muzikinę klausą, gražų balso tembrą. Partneris turi būti inteligentiškas, nesusireikšminęs bemokslis, bet padoriai išsilavinęs, be antsvorio. Taip pat neturi būti "pragėręs" teisių, nemažesnio ūgio nei 170 centimetrų, privalo suprasti juodąjį humorą, būti savikritiškas, "pelėda", mylintis kates ir, pageidautina, blondinas", - visą puokštę reikalavimų pažėrė Agnė.

Pati moteris tikina, kad jai šie reikalavimai neatrodo nei keisti, nei neįprasti. "Tiesiog jie parodo, kad žmogus yra intelektualus. Juk jei prarastų teises dėl girtumo, tai gal taip pat ir prieš koncertus neatsakingai elgtųsi. Taip galima ne tik teises "pragerti", bet ir koncertus, šeimą, tėvynę", - vaizdžiai kalbėjo MIESTE.lt pašnekovė.

Dabar A.Petravičienė jau sukūrusi naują duetinę dainą ir dėl to suskubo ieškoti naujo partnerio. "Aukštų šlovės Olimpų nesiekiu, tiesiog darau tai, ką daug metų darau, - sukuriu dainą ir ją įgyvendinu. Aš įsivaizduoju, kaip ji turi skambėti ir užrašau. Man tikrai įdomu, kaip mano naujasis kūrinys skambės galutiniame variante", - sako alytiškė.

Anksčiau moteris dainavo su keliais mažiau ar daugiau žinomais vyrais, tačiau šios muzikinės draugystės iširo. "Aš netikiu vakarykšte diena ir nužudytu pasitikėjimu. Juk praeitis tuo ir žavi, kad ji praeitis", - atkirto Agnė ir sakė, jog nenori dainuoti su tais pačiais žmonėmis.

Moteris buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti ir naujame projekte "Mes vieno kraujo", tačiau, MIESTE.lt žiniomis, šio pasiūlymo atsisakė. Dainininkė esą užleido vietą naujiems atlikėjams, o pati nebent sutiktų  būti TV projekto komisijos nare.

Beje, naujojo partnerio paieškas A.Petravičienė perkėlė į savo feisbuko paskyrą. Tad jei manote, kad atitinkate Agnės iškeltus reikalavimus, parašykite jai socialiniame tinkle.