Prieš Valentino dieną - Aušrinės Gerikienės akibrokštas: bijo vyro reakcijos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-12 14:14

Prieš Valentino dieną - Aušrinės Gerikienės akibrokštas: bijo vyro reakcijos

Artėjanti Valentino diena įsimylėjeliams dažnai kelia ir džiugius jausmus, ir galvos skausmą, nes daugelis nežino, ką padovanoti savo Valentinui ar Valentinai. Šiais metais Aušrinė Gerikienė savo vyrui, su kuriuo švenčia ir 10 metų vestuvių sukaktį, nusprendė įteikti originalią dovaną - dainą.
 

"Mano vyras kūrinio dar negirdėjo. Tikiuosi, jam patiks. Nes jis didžiausias mano kritikas. Šiek tiek bijau rodyti, nes mylimasis sako viską, ką galvoja. Nevynioja žodžių į vatą", - prisipažino atlikėja ir dainų autorė.

Moteris neslepia, kad ši vyro savybė jai ne visada patinka, tačiau per daug bendrų gyvenimo metų ji išmoko tai priimti.

Paklausta apie vestuvinį laikotarpį, Aušrinė buvo atvira. Moteris neslėpė, kad su mylimuoju išgyveno įvairius santykių etapus.

"10 metų, kai esame susituokę, buvo labai margi. Kaip ir kiekvienoje šeimoje, buvo visko. Bet išmokome labiau vienas kitą suprasti, nusileisti, patylėti. Juk gyveni ir mokaisi. Dabar su vyru esame kur kas ramesni nei anksčiau. Anksčiau ir dėl smulkmenų kildavo namie tikras karas. Pamenu, kad ir lėkštės, ir net kėdės skraidydavo. Dabar viską sprendžiame civilizuotai", - atvirai pasakojo A.Gerikienė.

Aušrinė dalija patarimus tiems, kurie nori tvirtos santuokos: "Niekada nespręskite konfliktų susipykę. Įkvėpkite, nuleiskite garą ir tada pasikalbėkite. Be to, reikia nuolat mylimajam daryti staigmenas. Aš tai dažnai darau. Pavyzdžiui, paslapčiomis nuperku kelionę vyrui ir sau. Tiesa, jam tai nelabai patinka. Kartą jau beveik teko vienai išvykti. Gerai, kad įsikišo draugai ir padėjo", - šyptelėjo MIESTE.lt pašnekovė.

Naujausią Tikrosios Išdykėlės dainą "Meilės galia" galite išgirsti čia arba YOUTUBE:
 

 

 

Karšti pasiūlymai