Parsisiuntę naują mobiliąją programėlę galite pasigailėti: jau išbandė ir Monika Šalčiūtė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-08 11:38 Asmeninio archyvo nuotr.

Parsisiuntę naują mobiliąją programėlę galite pasigailėti: jau išbandė ir Monika Šalčiūtė

Technikos pažangos amžiuje kone kasdien atsiranda naujų, įdomių mobiliųjų programėlių. Viena pastaruoju metu pradėjo itin populiarėti. Ji vadinasi "Sarahah" ir jos dėka galite anonimiškai sužinoti apie save įvairiausių dalykų.

Kaip veikia ši programėlė? Tiesiog patalpinate savo unikalią nuorodą (ją gausite parsisiuntę programėlę) į savo INSTAGRAM ar "Snapchat" istoriją. Tuomet tą nuorodą paspaudę jūsų sekėjai gali anonimiškai parašyti apie jus netikėtų dalykų.

Kuo tai įdomu? Nes jūs gaunate žinutę, tačiau nežinote ir niekada nesužinosite, kas jums tai atsiuntė. Atsakyti taip pat nėra galimybės. Tiesiog jūs galite į savo INSTAGRAM ar "Snapchat" istoriją vėl kažką parašyti ir tikėtis sulaukti atsakymo iš anonimo.

Paprastai šios programėlės naudotojai sulaukia slaptų meilės prisipažinimų, intymių klausimų, tačiau neįmanoma išvengti ir bjaurių žinučių.

Interneto garsenybė Monika Šalčiūtė viena pirmųjų žinomų Lietuvos asmenybių, kuri parsisiuntė šią programėlę.

"Aš labai domiuosi visokiom programėlėm ir socialiniais tinklais. Tai, kas yra įdomu jaunimui, kas yra įdomu paaugliam, tas yra įdomu ir man", - sakė Monika.

Apie "Sarahah" ji sužinojo besinaudodama kitais socialiniais tinklais. "Mačiau, kad per „Snapchat“ istorijas naudojasi šia programėle, tai dėl to ir aš ją pabandžiau. Panašią programėlę kažkur prieš 3 metus jau esu mačiusi, kur tu parašai savo nuomonę ir tai viskas būna anonimiška, žmogus kuriam tu parašei mato žinutę, bet nežino, nuo ko ji yra", - patirtimi dalijosi M.Šalčiūtė.

Monika atvirauja, kad gaunamas turinys per naująją programėlę jos nenustebino. "Žinučių sulaukiu beveik tokių pačių, kurių sulaukiu privačiai, feisbuke ar „Snaphat“ bei „Instagram“. Sulaukiu palaikančių žodžių, pagyrų ir panašiai, bet kažko labai įmantraus tai nesulaukiau. Ankščiau su tokiom programėlėm būdavo visko, o dabar tai aš tik vieną kartą užsiregistravau, labai nedemonstravau to, tai gal dėl to. Iš neigiamos pusės gal ir buvo vienas kitas toks komentaras, bet aš jų neištryniau, nes buvo pakankamai daug nuomonių", - tikino Monika.

Beje, M.Šalčiūtė prisipažino, kad naujosios programėlės jos telefone jau nebėra. "Man užteko vieną kartą pasižiūrėti ir aš manau, kad čia yra trumpalaikis dalykas... Čia labai panašu kaip „Ask.fm“ . Man tai nėra kažkoks atradimas, panašių programėlių yra labai daug, tik galbūt šita yra šiuo metu labai labai populiari", - pokalbį baigė socialinių tinklų žvaigždė.