Po skaudžių skyrybų - nauja Renatos Gaidan meilė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-13 11:09 Asmeninio archyvo nuotr.

Po skaudžių skyrybų - nauja Renatos Gaidan meilė

Šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 gražuolė Renata Gaidan pasakos apie naują savo meilę. Moteris neslėps, kad po skyrybų su buvusiu mylimuoju ilgą laiką buvo vieniša.

„Anksčiau turėjau vaikiną ir atrodė, kad pakanka dėmesio, bet dabar gaunu jo tiek, kad tikrai yra  vau, su niekuo nepalyginsi“, – neslėpdama džiaugsmo kalbės R. Gaidan.

Naujas Renatos mylimasis – kaunietis Raimundas: „Fainas, geras, labai dėmesingas, nes man dėmesio reikia labai daug ir jis moka mane nustebinti“.

Renata atskleis, kad ji su Raimundu susipažino internete: „Kaip ir kiekvieną vakarą atsidariau savo feisbuką ir pradėjau visiems dalinti savo „like“. Ir netyčia palaikinau jo nuotrauką. Taip prasidėjo mūsų susirašinėjimas ir bendravimas“.

Tik pradėjus draugauti, mylimasis Renatai pateikė staigmeną – padovanojo kelionę į JAV. „Susitikom ir patikom vienas kitam, kartu atšventėm Naujuosius metus ir per šventes gavau pasiūlymą kartu važiuoti į Ameriką. Iš karto sutikau, net negalvojau“, – kalbės R. Gaidan.

Kelionė Renatai labai patiko – moteris aplankė Los Andželą ir Las Vegasą, kuriame laimėjo 400 dolerių: „Subėgo visi lankytojai, apsauga, nes kur bestatydavau, ten ir papuldavo tas kamuoliukas. Ir iš tikrųjų buvo labai smagu“.

Visą pasakojimą apie naująją Renatos Gaidan meilę žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min.