Zvonkams bei Kazlauskams atsirado konkurentai: uždainavo Daudai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-29 08:35

Zvonkams bei Kazlauskams atsirado konkurentai: uždainavo Daudai

Regis, Lietuvos muzikos padangėje gimė dar vienas duetas: Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė uždainavo kartu su savo sutuoktiniu Mariumi Dauda: jiedu įrašė dainą „Ten, kur šilta“. 

Ar čia buvo jos iniciatyva, kad Marius pradėjo dainuoti? „Man pasisekė, kad turiu žmogų, kuriam muzika – tiesiog įaugus kraujyje. Jo tėtis gražiai groja gitara, o aš pati buvau maloniai nustebusi, sužinojusi, kad Marius, dar mokydamasis mokykloje, namų sąlygomis buvo įrašęs dainų albumą, kuriose pats dainuoja“, - pasakoja žinoma moteris. 

Noras kartu įrašyti dainą sutuoktiniams kirbėjo jau seniai, ir dabar svajonė tapo realybe: „Pastaruoju metu tiek daug darbų, kad vis dažniau Mariui užsimindavau, kaip smagu būtų pabėgti ten, kur šilta. Taip ir gimė ši daina – apie atostogas, gerą nuotaiką, šilumą, jūrą ir džiaugsmą vien dėl to, kad gyvename“, - pasakoja RutaLu. 

Muziką dainai sukūrė vienas populiariausių šių dienų muzikos autorių Paulius Jasiūnas, o žodžius dainai parašė pati Rūta. „Muzika lengva, skleidžianti geras emocijas, o dainos tekstas – paprastas, gyvenimiškas, kiekvienam suprantamas ir greitai įsimenamas“, - šypsosi atlikėja. 

 

Karšti pasiūlymai