Vėl besilaukianti buvusi "Mokinukių" narė ketina pradėti paslaptingą veiklą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-10 10:50

Vėl besilaukianti buvusi "Mokinukių" narė ketina pradėti paslaptingą veiklą

Antrojo vaikelio besilaukianti buvusi itin populiarios grupės „Mokinukės“ narė Kristina Lepšytė-Šerkšnienė atranda laiko ir mokslams. Šiuo metu 5-ąjį nėštumo mėnesį besilaukianti Kristina sugeba ne tik prižiūrėti savo 3 metukų dukrytę, tačiau planuoja ir naują veiklą. Apie tai ir dar daugiau jauna mama papasakojo MIESTE.lt.

Laukiatės jau antrojo vaikelio, kuo šis laukimasis skiriasi nuo pirmojo?

Jeigu dabar reikėtų lyginti dabartinį nėštumo laikotarpį ir praeitą, tai sakyčiau niekuom nesiskiria, nes mano pirmas nėštumas buvo tikrai labai lengvas, labai gerai jaučiausi,  lygiai taip pat ir dabar jaučiuosi, tik pati pradžia šio nėštumo buvo gal kiek kitokia, nes truputėlį būdavo tokio pykinimo, negerumų, silpnumų ir miegoti daug ankščiau eidavau. Bet taip buvo tik pačioje pradžioje, o dabar tikrai viskas labai gerai.

Galbūt jau žinote vaikelio lytį?

Kai pastarąjį kartą buvome pas gydytoją, kaip ir matėme tą lytį... Tačiau nežinau, aš dar gal nedrįsčiau atskleisti, nes laiko dar yra daug, o čia buvo toks pirmas gydytojos spėjimas, tai viskas dar gali pasikeisti.

Gal jau nusprendėte, kokiame mieste ketinate gimdyti?

Dabar kaip tik ir svarstau, nes pirmąją savo mergaitę gimdžiau Marijampolėje, o dėl antrojo gimdymo dar nežinau, galvojau galbūt vykti į Kauną, „Krikščioniškuosius gimdymo namus“, nes labai daug gerų komentarų, atsiliepimų girdėjau. Man teks gimdyti gruodžio mėnesį, pats švenčių maratonas, man baisu, kad čia visi atostogaus ir, kad galiu negauti tinkamos priežiūros.

Kur šiuo metu gyvenate?

Šiuo metu gyvenu Marijampolėje.

Galbūt teko atsisakyti kažkokių įpročių šiuo laukimosi laikotarpiu?

Šiaip viską dariau ką ir buvau dariusi. Kadangi iki šio nėštumo nesportavau, tai to daryti nepradėjau ir nutraukti neteko. Gal truputėlį sumažinau kavos, o šiai tai viskas kaip visada. Tiesiog nebeliko tų vasariškų „kokteiliukų“, „miksiukų“ ir visokių kitokių reikalų (juokiasi). Stengiuosi sveikiau maitintis, kad vaikelis gautų daugiau gerų medžiagų. Vienu metu vargino geležies stygius, tai bandau atsirinkti produktų, kuriuose būtų daugiau geležies, o šiaip esminių permainų gyvenime nėra.

Kokios pagalbos sulaukiate iš savo vyro šiuo laikotarpiu?

Mano vyras šiaip yra labai geras, labai šeimyniškas, labai myli vaikus, jis man labai padeda su mano dukryte. Pavyzdžiui, jeigu aš noriu pailsėti arba esu truputėlį pavargusi, tai jis visada su dukryte kartu visur važiuoja, keliauja, žaidžia smėlio dėžėse, eina į lauką, nedrumsčia man ramybės, jeigu kartais jos man labai norisi. O šiaip jis man ir nėštumo, ir ne nėštumo laikotarpiu yra labai didelis pagalbininkas. Negalėčiau pasakyti, kad nėštumo laikotarpiu labai kas ir skiriasi nei prieš nėštumą. Žodžiu, geras mano vyras (juokiasi).

Jūs jau turite dukrytę, ar ji laukia jau broliuko arba sesutės?

Taip, mūsų dukrytė labai laukia broliuko arba sesutės, kiekvieną dieną glosto pilvą, kiekvieną rytą pasisveikina, prieš miegą visada pasako "labanakt".

Kaip leidžiate laiką šiuo laikotarpiu?

Šiuo metu aš intensyviai mokausi, todėl šitoje vietoje labai tos vyro pagalbos daug sulaukiu. Kadangi mūsų dukrytė dabar atostogauja ir į darželį neina, tai jeigu aš iš ryto išvažiuoju į mokslus, tai vyras dukrą pasiima kartu su savimi, ir visą tą pusdienį praleidžia kartu tam, kad aš galėčiau ramiai pasimokyti, ir atlikti viską ką man reikia. Kai geri orai, stengiamės nuvažiuoti prie ežero, prie jūros, aplankyti įvairius Lietuvos miestelius ir miestus dar nematytus. Stengiamės visą laisvalaikį derinti pagal mūsų dukrytę, kad ji smagiai praleistų vasarą ir savo atostogas.

Minėjote, kad mokotės, gal galite atskleisti ką mokotės?

Dar atskleisti nenorėčiau, nes jeigu nepasiseks, vėliau bus labai nesmagu (juokiasi). Tiesiog mokausi naujoje srityje ir tikiuosi, kad galbūt po vienerių metų laiko, galėsiu pradėti savo naują veiklą, visiškai kitoje srityje.

Ar tas mokslas yra susijęs su universitetu?

Ne, aš universitetą jau esu baigusi, o čia yra toks su grožio sritimi susijęs mokslas. Kaip atskira parapija (juokiasi).