Žinomas saksofonistas Juozas Kuraitis pristato pirmąją savo dainą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-19 11:45 Daivos Morozovos nuotr.

Žinomas saksofonistas Juozas Kuraitis pristato pirmąją savo dainą

Šiandien Lietuvos instrumentinės muzikos pasaulį sudrebino pirmasis populiariosios muzikos originalus saksofono kūrinys “Road to LOVE” (liet. “Kelias į meilę”), kurį atlieka JK SAX slapyvardžiu pasivadinęs, vienas žinomiausių saksofonistų mūsų šalyje, Juozas Kuraitis.

Kaip teigia atlikėjas, pradėti naują – originalios kūrybos kelią paskatino nuolatinės kelionės automobiliu. “Besiklausant lietuviškų radijo stočių, pasigedau originalių saksofono dainų, kurios puikiai tinka keliaujant”, - teigia Juozas.

“Road to love” – tai kūrinys skirtas tikrosios meilės ieškantiems žmonėms, kurie blaškosi, dalina savo energiją skirtingiems partneriams, tačiau giliai širdyje supranta, kad didžiausia laimė šiame gyvenime yra sutikti savo antrąją pusę ir visa savo meilę skirti tik jai ar jam. 

Juozas Kuraitis paklaustas ar šis kūrinys yra kaip nors susijęs su jo asmeniniu gyvenimu, šyptelėjo ir nedaugžodžiavęs atsakė: “Galbūt”.

Artimiausiuose atlikėjo ir kūrėjo planuose yra vaizdo klipas šiai dainai, kuris tikrai turėtų nustebinti.

”Jame bus reali meilės istorija. Nenoriu daugiau atskleisti  šio klipo detalių, geriau, kai bus rezultatas, tada juo ir pasidalinsiu su visais,” – teigia Juozas.

Prie šios originalios dainos kūrybos prisidėjo ir kompozitorius Tomas Kondrackis bei garso režisierius Normantas Ulevičius.

Per dvejus metus įrašęs daugiau nei 170 populiariosios muzikos “koverių”, repetuodamas po 3-4 valandas per dieną saksofonistas Juozas Kuraitis pribrendo pokyčiams ir yra visiškai pasiruošęs artimiausiu metu savo ir radijos stočių klausytojams pateikti ne vieną tokį kūrinį  bei  ketina išleisti  originalių dainų albumą.