Lietuviškuoju Eminemu pramintas D’Manic pristato naują kurinį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-15 14:49 Roko Morkūno nuotr.

Lietuviškuoju Eminemu pramintas D’Manic pristato naują kurinį

Dešimt tūkstančių gerbėjų Facebook puslapyje, beveik 200 tūkstančių bendrųjų peržiūrų Youtube kanale ir vienas po kito pasipilantys teigiami klausytojų komentarai . Būtent taip didžioji dalis ir atsiliepia į D’Manic kūrybą - lietuviškasis Eminemas. Gerąja prasme. “Tai etiketė, kurios norėčiau atsikratyti. Eminemą labai gerbiu, tačiau kuomet kažkas kažką lygina man tai skamba kaip kopijavimas. O aš noriu būti savimi, turėti savo stilių, savo “braižą”. “ - šypteli po D’Manic slapyvardžiu pasislėpęs vilnietis Mantas Mereckis, kuris šiandien pristato savo naująjį kūrinį “Down Here”.

Jaunasis reperis tekstus dainoms rašo nuo ankstyvos paauglystės. “Man tai savotiškas išsireiškimas, išsipasakojimas. Tekstus rašau nuo 11 metų , o repuoti pradėjau 16-os. Tuomet ir mano muzika buvo panaši į tų atlikėjų, kurių klausydavau daugiausiai. Greičiausiai dėl to ir gavau tokią etiketę jau nuo paauglystės. Tačiau dabar viskas kitaip -  prieš rašant naują kurinį aš specialiai klausau tik savo muzikos arba kažko, kas net nepanašu į repą. Taip darau tam, kad nekiltų mintis kažkaip "pasiskolinti" kito žmogaus skambesi. “ - pasakoja vilnietis. Paklaustas ar vis tik yra kokių nors panašumų tarp jo ir Eminemo, Mantas šypteli ir atkerta, kad nepaisant to, kad jie - abu baltaodžiai reperiai, bei abiejų vardai ir pavardės prasideda M raide - daugiau panašumų jis neįžvelgia.

Gyvenime D’Manic yra užsispyręs - ir jau ką užsibrėš, darys viską, kad tą tikslą pasiektų, tačiau tuo pačiu jis stengiasi būti kuo draugiškesnis bei atviras, o ir “lipimas per galvas” - ne jo stichija. Atvirkščiai - jis visuomet atviras padėti kitiems bendraminčiams. Tuo tikslu vaikinas įkūrė “Aš - atlikėjas” platformą, kurios tikslas - padėti mažiau žinomiems, tačiau ne ką mažiau talentingiems atlikėjams atrasti savo klausytojų auditoriją. “Kadangi pats studijuoju marketingą, stengiuosi savo žinias investuoti į šį projektą ir padėti tiems, kurie galbūt šių žinių neturi. Taip pat noriu pritraukti bendraminčių, kurie taip pat noriai prisidėtų prie projekto. Ateityje turiu daugybę idėjų, kurios susijusios su “Aš - atlikėjas” platforma, tačiau kol kas jų neatskleisiu” - intriguojančiai kalba vaikinas. Projekto išskirtinumas yra tas, kad komanda nedaro specialios atrankos - “Jeigu tu dainuoji ir gyveni muzika - mes tau padėsime, o galutinį verdiktą spręsti apie tave ir kūrinį - paliksime žiūrovui”- pokalbį tęsia D’Manic.

Naujausias kūrinys “Down here” -  lyg kelionė per buvusius santykius su žmogumi, kuris tuomet buvo labai svarbus. “Tai nėra eilinė daina apie skaudžias skyrybas. Tai - rimčausių kadanors turėtų ir didžiausią įtaką mąstymui padariusių santykių analizė.“ -  pasakoja vaikinas.  Kūrinį D’Manic išleido kartu su prodiuseriu iš Anglijos Chris Hayes, su kuriuo sėkmingai dirba jau ne pirmus metus.

Naujausią D’Manic kūrinį galite išgirsti čia: