A.Ramanauskas-Greitai atvirai: gyvenime aš esu mielas ir malonus žmogus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-06 14:47 Laidos kūrėjų nuotr.

A.Ramanauskas-Greitai atvirai: gyvenime aš esu mielas ir malonus žmogus

Televizijos ir radijo laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai viešojoje erdvėje nevengia itin aštrių pasisakymų, keiksmažodžių ir drastiškų pareiškimų. Antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Kitu kampu” garsus vyras prisipažins, kad stereotipai kuria visuotinę nuomonę, neva jo reikėtų prisibijoti. „O dėl to aš iš tiesų kenčiu”, – laidoje prisipažins A. Ramanauskas.

Visuomenės priklijuota žodžio kišenėje neieškančio chuligano etiketė kuria savotišką įvaizdį, tiesa, jis ne visada džiugina. „Esu ne kartą girdėjęs, kad manęs žmonės bijo ir kad esu piktas. Dėl to labai nukenčia net mano komercinis aspektas. Tarkime, galimi užsakovai bijo mane kviesti vesti kokio renginio galvodami, kad aš psichopatas”, – atviravo televizijos ir radijo laidų vedėjas.

Anot pašnekovo, ne daug kas žino, koks jis iš tiesų yra realiame gyvenime. Turėti tvirtą savo nuomonę ir ją drąsiai reikšti viešojoje erdvėje yra tik viena pusė. „Gali būti sunku patikėti, bet gyvenime aš esu mielas ir malonus žmogus”, – laidoje „Kitu kampu” sakė jis.

A.Ramanauskas laidoje kaip niekad atviras – su žmona jie pasirinko visai kitą kelią ir ant žurnalų viršelių tikriausiai niekada nesiverš: „Gal dėl to, kad su ja per stebuklą mes susiėjom ir per virtinę atsitiktinumų tapom kartu”.

Kaip A. Ramanauskas puoselėja santykius su žmona ir kaip jai pasipiršo? Kodėl viešuose renginiuose porą kartu pamatyti galima itin retai? Galų gale, kaip jis auklėja savo sūnų ir koks yra tėvas? Visa tai žiūrovai išvysti galės laidoje  „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene antradienį 20.30 val.