Jonavoje paaiškėjo didžioji V.Katunskytės ir E.Mildažytės paslaptis: istorijoje įpainiotas ir A.Manikas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-09 19:23

Jonavoje paaiškėjo didžioji V.Katunskytės ir E.Mildažytės paslaptis: istorijoje įpainiotas ir A.Manikas

Vitalijos Katunskytės ir Aido Maniko koncertinis turas tęsiasi, dainininkai susigyveno ir nutarė koncertuoti toliau. Tačiau ką tik vykęs pasirodymas Jonavos kultūros rūmuose buvo šiek tiek kitoks. Pirmiausiai dėl to, kad estrados primadona tą dieną šventė savo gimtadienį.

Vitalijos scenos partneris A.Manikas sugalvojo staigmeną ir niekam nežinant pasveikino kolegę publikos akivaizdoje, dovanodamas jai dainą. Vitaliją sveikino ir du nauji atlikėjai iš Kauno: Elvyra ir Dainius. Aidas Manikas padėkojo Vitalijai, kad ši išvedė jį į didžiąsias scenas, kaip ir pačią Vitaliją prieš daug metų išpopuliarino žurnalistė Edita Mildažytė. Tuomet garsi moteris pastebėjo Vitaliją, ir jai atsivėrė didžiosios scenos durys.

Už tai scenoje Vitalija dėkojo Editai, o Aidas - Vitalijai. Prieš daug metų Vitaliją, dainuojančią restorane, pastebėjusi Edita nustebo, kad tokia talentinga atlikėja nėra pakankamai įvertinta ir pakvietė i koncertinį turą po Lietuvą

"Tai ir buvo Vitalijai ta didžioji pradžia, nuo to laiko ji išleido net dvylika albumų, iš kurių, keli tapo auksiniai", - Vitalijos sėkmės istoriją nupasakojo jos bičiulis A.Manikas

Su Aidu atlikėja draugauja jau daug metų. Pastebėjusi jo talentą ir matydama, kaip A.Maniką priima publika, ji ir pakvietė dainininką į savo didįjį turą per Lietuvą. 

Primename, kad A.Manikas savo karjerą pradėjo prieš penkiolika metų, tuo metu koncertavo su atlikėja Asta Pilypaite. Iš viso atlikėjas išleidęs šešis solinius albumus. 

 

Karšti pasiūlymai