Po gyvenimo sukrėtimo Tomas Bagdonavičius paskelbė svarbią žinią - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-10 13:31 Asmeninio archyvo nuotr.

Po gyvenimo sukrėtimo Tomas Bagdonavičius paskelbė svarbią žinią

Vasaros pabaigoje Lietuvą apskriejo informacija, kad iš gyvenimo bandė pasitraukti dainininkas Tomas Bagdonavičius. Anksčiau su atlikėja Monika Katunskyte draugavęs ir su žmona Monica Wangombe tai besiskiriantis, tai besitaikantis vyras MIESTE.lt patvirtino, kad buvo priėjęs prie begudnės. Po itin skaudžių įvykių Tomas atvertė naują gyvenimo lapą ir pristato naują dainą.

"Kūrinys vadinasi "Mano žmogus". Šita daina, kaip ir daugelis mano kūrybos dainų, yra apie savą patirtį. Tiesiog savo mažą gyvenimo dalį sudedu į kūrinius. Tai jau 14-a daina. Tikiu, kad tai tik pradžia mano muzikiniame kelyje", - komentavo po sukrėtimo atsigaunantis Tomas.

T.Bagdonavičius MIESTE.lt pasakojo, kad naujoms dainoms filmuos vaizdo klipus. "Viskam reikia laiko, tačiau labai džiaugiuosi sulaukiantis palaikymo iš klausytojų. Taip pat noriu pridurti, kad Lietuvoje ir Anglijoje bus organizuojami mano koncertai. Žmonės galės gyvai išgirsti atliekamus kūrinius", - pasakojo Tomas.Tačiau dar prieš mėnesį T.Bagdonavičius išgyveno didžiulę krizę. Jis buvo patekęs į gyvenimo duobę, iš kurios dabar sėkmingai ropščiasi aukštyn. Prieš mėnesį vyras portale MIESTE.lt davė pažadą keisti savo gyvenimo būdą.

"Jokių meilužių! Šiuo metu turiu daug žmonių, kurie palaiko. Buvo daug: susidėjo skyrybos, susitaikymas, vėl skyrybos", - prieš mėnesį portalui MIESTE.lt sakė T. Bagdonavičius.

Kad Tomas bandė Jungtinėje karalystėje pasitraukti iš gyvenimo, jis pats papasakojo portalui MIESTE.lt po visų įvykių. Gerbdami atlikėjo privatumą, daugiau nei savaitę nepublikavome naujienos apie sudėtingą T.Bagdonavičiaus gyvenimo tarpsnį, nors šis tuo metu tikino, kad yra pasirengę atvirauti.Praėjus daugiau nei 10 dienų po tragedija galėjusios pasibaigti nelaimės, Tomas dar kartelį patikino, kad yra pasirengęs duoti interviu ir keisti savo gyvenimą iš pagrindų.

"Aš 30 valandų buvau komoje. Vėliau pats pabudau", - savo sveikatos būklę komentavo T.Bagdonavičius. Laimė, dainininką išgelbėjo Anglijos medikai.

"Čia buvo man sunkiausias metas po visų skyrybų ir taikymosi. Gal paprasčiausiai neištvėriau keliamos įtampos, nes mano asmeninis gyvenimas pastaraisiais metais buvo labai sudėtingas ir įtemptas. Tapau žinomas daininkas, bet praradau šeimą. Pagarsėjau kaip didžiausias mergišius. Nors niekada taip nebuvo. Man šeima buvo visada pirmoje vietoje. Bet atsitiko kaip atsitiko, pakartojus tą pačią klaidą kelis kartus. Dėl to gailiuosi ir žadu viską ištaisyti", - prieš mėnesį kalbėjo Tomas.

Dabar atlikėjo sveikatos būklė, anot jo paties, yra labai gera. "Bet reikia laiko, kad atsistatytų visiškai. Medikų išvadose parašyta, kad niekas nebuvo rimtai pažeista. Tai gera naujiena", - sakė atlikėjas.

T.Bagdonavičius nori paraginti kitus žmones, šiuo metu išgyvenančius sunkumus, neužsisklęsti savyje, nebijoti kreiptis pagalbos.

Emocinė pagalba vaikams „Vaikų linija“ Kasdien (11-23 val.): Tel.: 116 111 www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui „Jaunimo linija“ Visą parą: Tel.: 8 800 28 888 www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems „Vilties linija“ Visą parą: Tel.: 116 123 www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims „Pagalbos moterims linija“ Visą parą: Tel.: 8 800 66 366 www.moters-pagalba.lt Emocinė pagalba rusakalbiams „Linija Doverija“ Darbo dienomis (16-20 val.): Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras Antakalnio g. 97, Vilnius www.krizesiveikimas.lt krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams Visą parą: www.psyvirtual.lt psyvirtual@psyvirtual.lt