Po M.A.M.A. apdovanojimų - parodija per 2 valandas už 5 eurus apie Lietuvos reperius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-19 11:26

Po M.A.M.A. apdovanojimų - parodija per 2 valandas už 5 eurus apie Lietuvos reperius

Interneto garsenybė, fotografas, o dabar jau ir debiutuojantis atlikėjas - tai Deividas Bendžius. Vaikinas, kadaise sukūręs Dalią Grybauskaitę sužavėjusį  pozityvų vaizdo įrašą, dabar žengė į kitus vandenis. Jis sukūrė parodijų kūrinį apie Lietuvos reperius ir hiphopo atlikėjus. Jis jau dabar kelia aistras. Apie naują veiklą MIESTE.lt pakalbino patį atlikėją.
 

Deividai, kaip kilo mintis padaryti parodiją apie Lietuvos repo ir hihopo atlikėjus?
Idėja kilo po M.A.M.A apdovanojimų ir skandalo tarp reperių. Atsikėlus vieną rytą, į savo INSTAGRAM padariau labai trumpą parodiją ir sulaukus didelio susidomėjimo nusprendžiau, kad viską reikia perkelti į kitą lygį. Vaizdo klipas, pilna dainos versija, pranešimas spaudai ir pan.
Tikslas buvo tapti atlikėju, neturint gyvenime nieko bendra su muzikos kūrimu. Juokinga tai, kad jau su šita daina buvau ant scenos ir koncertavau žmonėms!Ar jau sulaukei kažkokių atsiliepimų?
Kol kas ne. Na, šita parodija daugiau parodo, kaip yra nesunku sukurti “naujosios kartos” repą, mano toks ir buvo tikslas. Aš praleidau 2 valandas ant sofos ir įrašiau šitą dainą, klipui išleidau 5 eurus - plaukų dažams. Viską nuo dainos įrašymo iki vaizdo klipo filmavimo ir montavimo padariau pats, taip parodydamas, kad viskas padaroma labai lengvai.Kodėl daina vadinas "Ugnis ir ledas". Apie ką ji?
Nes trap repo dainose žodžiai būna absurdiški, kaip pavyzdžiui, daina apie mėsainius, apie alkoholį ir t.t. Žodžiai tokie, kuriuos sugalvotų penktokas. Aš nusprendžiau nepersistengti irgi. 

Be to, pasinaudojau Edmundo Kučinsko dainos "Ugnis ir ledas" žodžiais, pridėdamas naujų. Gavosi puikus derinys - bomba!

Ar bus ir daugiau parodijų?​
Nežinau, ar galima tai bus vadinti parodija, bet turiu jau mintį apie influencerius ir jų “problemas”. Žodžius šį kartą rašau pats, jau įpusėjau. Manau, greitu metu turėsim ir antrą dainą!
 

 

 

Karšti pasiūlymai