Julija Žižė apie 3 metų dukters norą dalyvauti modelių konkurse: leisime jai pačiai viską patirti ir išsirinkti - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-24 17:17 Agnės Budvytytės nuotr.

Julija Žižė apie 3 metų dukters norą dalyvauti modelių konkurse: leisime jai pačiai viską patirti ir išsirinkti

Vilniuje jau ketvirtą kartą vyko modelių konkursas „Mini Model Look 2018“. Į jį iš 98 kandidačių šiemet buvo atrinktos 23 merginos. Talentus, fotogeniškumą, stiliaus pojūtį ant podiumo šiemet demonstravo daugybė merginų – buvo renkamos geriausios. Jos pelnė įvairius titulus, buvo apdovanotos. Gražuoles vertino žinomų žmonių komisija, kurioje buvo ir socialinių medijų komunikacijos specialistė Julija Žižė bei dainininkas, muzikinių TV projektų dalyvis Audrius Janonis. Komisijos narėmis taip pat buvo tapusios Sofija ir Amelija – praėjusių metų konkurso nugalėtojos, Viktorija Gasaitienė bei Jolita Gasaitienė.

Jau pasibaigus renginius Julija Žižė atvirai papasakojo, kaip sulaukus savo vaikų, pasikeitė jos požiūris į tokius konkursus. Pokalbio metu žinoma moteris atskleidė ir daugiau detalių apie motinystę. Tuo metu A. Janonis pasakojo turėjęs dilemą, kaip balsuojant išrinkti geriausią, mat, anot jo, visos dalyvės atrodė šaunios. Renginio vedėja ir merginų grupės „Vyšnios“ narė Sandra Navickaitė atskleidė, kad jau norėtų turėti vaikų, galbūt net trijų ir tikino nedvejodama atsižvelgtų į savo atžalų norus. Esą jei šie norėtų dalyvauti panašiame konkurse, ji tą skatintų. Sandrai taip pat yra nepriimtina, kai tėvai, nepaisydami vaikų norų, į tokius konkursus juos išstumia ir tarp savo draugų didžiuojasi neva paties vaiko parodytu noru dalyvauti konkurse.

Dėmesį atkreipė į drąsą

„Iš tiesų buvo sunku išsirinkti, kadangi visos dalyvės vertos nugalėtojos vardo. Balsavimas buvo išskirstytas keliais etapais – merginos rodė talentus, eiseną ant podiumo ir savo sukurtą stilių. Labiausiai dėmesį kreipiau į drąsą, labai patiko dalyvės, kurios, atrodė, neturi jokios scenos baimės. Smagu, kad ir pats galėjau kažko išmokti – norėčiau taip drąsiai jaustis, kaip kai kurios iš konkurso dalyvių. Buvo smagu pamatyti praėjusiais metais dalyvavusias mergaites – per metus jos labai patobulėjo visose vertinamose srityse. Konkurse dalyvavo ir naujokės, tad galėjau jas tarpusavyje palyginti. Džiaugiuosi galėjęs vertinti kartu su praėjusių metų konkurso nugalėtoja. Pabendravome ir pasidarėme nuotrauką. Prisipažinsiu, kelis kartus žvilgtelėjau į jos vertinimo lentelę, kai nežinojau kokį balą skirti vienai ar kitai dalyvei. Laimė, nuomonės sutapo“, - kalbėjo A. Janonis.

Komisijai vertinti - sudėtinga

„Vykusiame konkurse merginos atliko prisistatymus, demonstravo savo sukurtą stilių, talentus ir buvo išrinkta pati geriausia. Taip pat išrinktos ir antroji, ir trečioji vieta, išrinktos ir talentingiausios, fotogeniškiausios, stilingiausios merginos“, – pasakojo viena konkurso organizatorės Aistė Karanauskytė ir  Simoja Jankauskienė.

„Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis daugiau dėmesio. Kai konkursą organizavome pirmą kartą, dalyvavo 14 dalyvių, antrame sulaukėme 16-os. Šiemet apdovanojome daugybę merginų, jos įvertintos labai atsakingai. Komisijai tai tikrai nebuvo lengvas uždavinys“, – pasakojo modelių studijos „MPodiumas“ vadovė A. Karanauskytė.

„Mini Model Look 2018“ nugalėtoja tapo  Barbora Butkevičiūtė. Ji apdovanota modelių studijos „Mpodiumas“ metiniu abonementu ir „Klip Shop“ prizu – kelione į „Grand Fashion Festival 2018“ Italijoje.

Antrosios vietos laimėtoja - Gabrielė Juknevičiūtė, trečiosios vietos laimėtoja - Karina Paškevičiūtė.

Talentingiausiomis komisijos nariai išrinko Godą Dorošiovaitę ir Liepą Krisiulevičiūtę, stilingiausiomis - Simoną Vercinkevičiūtę ir Gabiją Vasiliūnaitę, fotogeniškiausiomis pripažintos Viltė Jasutytė ir Polina Vasiljeva.

Konkurso laimėtojos apdovanotos begale įvairių prizų.

Renginio akimirkos:

Nepateisina supermamų

S. Navickaitė džiaugėsi, kad renginį šio renginio vedėja ji tampa jau nebe pirmus metus. Anot pašnekovės, šiemet jai viskas atrodė paprasčiau, mat jau turi patirties, kaip kalbinti modelius. Ji taip pat neslėpė, kad jau norėtų turėti ir savo vaikų, o klausiama, ar leistų jiems dalyvauti modelių konkurse, paaiškino, kad jei būtų tokie atžalos norai – ji tuo džiaugtųsi.

„Kol kas vaikų neturiu, bet jau norėčiau turėti mielą gražų žmogutį, galbūt net tris vaikus norėčiau turėti. Viskas priklausytų nuo vaiko poreikių. Jei vaikas turėtų polinkį ir parodytų norą, be jokios abejonės leisčiau į tokį konkursą. Man pačiai dažnai tenka matyti ne vieną mamą, kai mama labiau nori parodyti vaiką, o ne jis pats dalyvauti. Tokių dalykų netoleruoju, kai supermamytės visur rodo vaiką ir nepaiso jo norų. Tokios mamos paskui visiems pasakoja ir rodo, kur dalyvavo jos vaikas. Manau, svarbiausia yra įžvelgti vaiko gabumus, įsiklausyti į jo norus, atpažinti poreikius“, - atviravo S. Navickaitė.

Julija Žižė vertino asmeniškiau

Paklausta, kokiais kriterijais vadovaudamasi vertino konkurso dalyves, J. Žižė tikino, kad vertindama vadovavosi organizatorių instrukcijomis. Komisijos nare tokiame konkurse Julija buvo pirmą kartą. Pašnekovė neslėpė buvusi sužavėta merginų paprastumu, nuoširdumu, jų atvirumu.

„Kai kurios mergaitės iš tiesų labai sužavėjo“, - kalbėjo ji.

Julija komisijos nare buvo tapusi pirmą kartą. Ji renginyje dalyvavo drauge su dukterimi.

„Su vyresnėle daug kur būname, visur dalyvaujame, rodau, kaip ir kas pasaulyje vyksta. Ji man yra pati geriausia kompanija. Dukra renginio laukė kelias dienas, buvo susidomėjusi, kaip merginos vaikščios podiumu, kaip viskas atrodys“, - pasakojo J. Žižė.

Julija taip pat neslėpė, kad savo vyresnėlę leistų į modelių konkursą, jei tik ši parodytų norą dalyvauti.

„Kalbant apie Lėją, su vyru esame nusprendę iki trijų metų leisti jai pasidžiaugti visiškai laisva vaikyste, mūsų dėmesiu, mūsų žaidimais ir taip vadinamais naminiais būreliais, dainavimais, pasimaivymais ir šokiais namie su šeima. Tačiau jau nuo rugpjūčio planuojame leisti į įvairius būreliais. Iš pradžių bandysime vaiką leisti į baletą, dainavimą. Pastebime, kad ji linksma į šokį, dainavimą. Leisime jai pačiai viską patirti ir išsirinkti. Esame labai socializuoti žmonės, daug kur apsilankome, todėl ką ji pati pamatys – galės drąsiai rinktis“, - pasakojo J. Žižė ir pridūrė, kad niekuomet dukrai nedraus rinktis – priešingai – pažadėjo visuomet palaikyti.

Julijos savo dukters jau klausė, ar ji kitais metais norėtų dalyvauti tokiame konkurse ir sulaukė teigiamo atsakymo. Jauna mama sakė kol kas tik sudvejojusi, ar dukra iš tiesų suvokia, ką tokiame konkurse reiktų daryti.

„Aš pastebėjau, kad jai labai patinka stebėti, kaip kiti šoka, demonstruoja savo sugebėjimus. Tą tikrai drąsiai galiu sakyti: žiūrėjo su dideliu susidomėjimu“, - pasakojo pašnekovė.

Pasiteiravus, ar tai, kad ji pati – mama – kaip nors paveikė požiūrį į konkurse dalyvaujančias merginas, J. Žižė patikino, kad sulaukusi vaikų ji kitų tėvų vaikus vertina daug jautriau, asmeniškiau.

„Jei būčiau 24-erių ir stebėčiau vaikus, manau, būčiau skeptiškesnė, vertinčiau kritiškiau. Pati turiu vaikų, suprantu, kas lemia įvairius jų poelgius. Žiūriu į vaikus ir vertinu juos nuoširdžiai, man gera matyti, kaip jie stengiasi, kaip varžosi tarpusavyje. Visa tai yra labai nuoširdu ir tikra. Nors tai ir yra konkursas, turi įvertinti, kuri drąsesnė, charizmatiškesnė, tačiau mane labai džiugino kiekviena mergina“, - susižavėjimo konkurso dalyvėmis neslėpė J. Žižė.