2018–ųjų sutikimas pagal Vaivą Budraitytę ir Gaudentą Naujoką - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-29 13:19 FOTODIENA nuotr.

2018–ųjų sutikimas pagal Vaivą Budraitytę ir Gaudentą Naujoką

Nenuvaldomai artėjant Naujiesiems metams, daugelis iš mūsų pradeda galvoti, kaip tuos metus tinkamai sutikti. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė bei Gaudentas Naujokas pateikia Jums patarimus, kokias spalvas šiai progai rinktis, kokius patiekalus paruošti ir su kokia kompanija ateinančius metus pasitikti.

„Švenčiant geltonojo šuns metus  patalpoje turėtų dominuoti geltonos, rudos (tarsi kavos su pienu) ir kitos šiltos žemės spalvos. Labai tiks rankų darbo papuošalai: karpiniai, moliniai mažmožiai, mediniai žaisliukai. Šiaudų, šieno dirbiniai, net vazoje pamerkta sausų linų puokštė taipogi neš sėkmę. Tinka vaško žvakės, aišku , jei neturite natūralaus vaško, tiks ir paprastos parduotuvinės žvakės. Tik atkreipkite dėmesį, kad jos būtų tinkamos spalvos“ , - sako garsioji astrologė.

Tačiau reikia nepamiršti ir maisto, kurį valgysime prie stalo, pasitikdami 2018-uosius.  „Ant stalo  šiais metais  turi būti gausu mėsos patiekalų. Jei kompanijoje turite daug mėsą mėgstančių žmonių, labai tiks įvairūs tartarai, karpačio iš jautienos ar antienos krūtinėlės. Na, o tiems,  kurie nenori žalios mėsos, gali ją pakeisti žuvimi. Tiks tunas, lašiša, skumbrė ir, žinoma, mūsų tradicinė silkutė, kaip gi be jos apsieisi... Mėsą galite gaminti įvairiais būdais ir ,savaime suprantama, kad šiais metais pirmiausiai bus išpirkta mėsa su kaulais. Priraikykite pilną dubenį ruginės ir kvietinės duonos. Galite net nusipirkti rytietiškos duonos rinkinį. Prie rimtų patiekalų labai tiks raugintos daržovės ir vaisiai. Kopūstai burokėliai, obuoliai, patisonai, česnakai ir t.t.  Rekomenduoju nusipirkti kokių pigių kauliukų, iškepti orkaitėje ir gražiai papuošus pastatyti pietvakarių pusėje, šalia pastatykite medinį dubenį su gėlu vandeniu. Tokia kompozicija pritrauks 2018- ųjų metų sėkmę. Šuo tikrai atkreips dėmesį į jūsų pastangas.  Ant stalo privalo būti ir saldumynų, geriausiai tiks medus, džiovinti vaisiai, chalva, rytietiški saldumynai. Net pyragą ar tortą turite pasigaminti ar įsigyti rytietiško stiliaus. Šiais metai visiškai neribojami stiprieji gėrimai, tai tikrai nebus abstinentų vakarėlis. Tie, kurie nevartoja iš principo, jiems puikiausiai tiks duonos gira. Juolab,  kad ir ant stalo duonos privalo būti daug ir įvairios“, - apie naujųjų metų stalo vaišes kalbėjo MIESTE.lt pašnekovė ir jos sutuoktinis.

Taip pat žinoma pora pabrėžė, jog švęsti  Naujuosius privalome smagiai, triukšmingai, gausiame draugų rate, su trankia muzika ir šokiais iki ryto... Laimingųjų Naujųjų metų!