Istorinis šou Kaune: SEL atšventė ketvirtį amžiaus scenoje su 15 tūkstančių gerbėjų ir 2 robotais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-03 03:51 Indre Pix/ Prokadras.lt nuotr.

Istorinis šou Kaune: SEL atšventė ketvirtį amžiaus scenoje su 15 tūkstančių gerbėjų ir 2 robotais

Kauno „Žalgirio“ arenoje su daugiau nei 15 tūkstančių gerbėjų grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas rašė istoriją. Pirmą kartą Lietuvos pramogų pasaulyje buvo rengiamas muzikos šou, kuriame kartu su atlikėju pasirodė ir unikalus titaninis robotas. Taip pat įspūdį kėlė E.Dragūno sukurta 8 aukštų namo dydžio scena-robotas. Tai išvydusi minia šėlo su savo dievaičiais ir dainavo visas dainas kartu.

150 minučių euforijos

Maždaug 20:30 prasidėjęs koncertas užtruko ilgiau nei planavo SEL atlikėjai su E.Dragūnu priešakyje, šėlti minia baigė apie 23 val.

„Šiandien man gera nuotaika, nes  uždirbau daug pinigų“, - su gera nuotaika į gerbėjus kreipėsi Egidijus.

„Kitą dainą skiriu visoms grupiruotėms: tulpiniams, gaidjurgiams, konservatoriams ir kitiems“, - vieną po kito vaizdingus dialogus su susirinkusiais mezgė SEL siela.

Už kiekvieną dainą gerbėjai atsidėkojo audringomis ovacijomis, trypimu, šokimu ir ritmingu plojimu. Vos per keliasdešimt minučių SEL sukėlė muzikinį orgazmą visiems susirinkusiems.

„Šiandien turėčiau gerti alkoholio, bet man nereikia jo, todėl, kad turiu gerą paną. Nereikia gerti,kad gyvenimas būtų geresnis. Bet aš vis tiek šiandien prisigersiu, nes gyvenimas yra tik vienas. Aš myliu gyvenimą“, - koncerto metu kalbėjo E.Dragūnas, o minia tiesiog šėlo.

„Žinote, kai buvau 16 metų pajėgus berniukas, įsivaizdavau, kad koncertuoju pilnutėlėje arenoje, visi pakėlę rankas ir su manim daro gerą hiphopą“, - prisiminimais dalijosi atlikėjas, o gerbėjai išpildė atlikėjo norą ir „Žalgirio“ arenoje į viršų pakilo 30 tūkstančių rankų.

Vos per kelias valandas išpirko pusę bilietų

Ankstensiuose savo šou, rengtuose Kauno „Žalgirio“ arenoje SEL gerokai viršijo tiek Lietuvos, tiek užsienio atlikėjų pasiektus rekordus: į SEL šou yra susirinkę ir 22 tūkstančių gerbėjų. Tačiau E.Dragūnas vardan savo idėjos – scenos priekyje, o ne arenos viduryje – šįmet nusprendė paaukoti 7 tūktančius vietų.

Beje, vos savo socialinio tinklalapio paskyroje pranešęs apie 25-ąjį gimtadienio šou Kaune per kelias valandas išpardavė pusę visų bilietų. Šeštadienį jų prekyboje nebuo likę, o „Žalgirio“ arenoje nebuvo laisvų nei sėdimų, stovimų vietų.

„Nenoriu taupyti“

Dar prieš grandiozinį šou E.Dragūnas spinduliavo ramybe. Žvaigždė buvo pasiruošusi tiek techniškai, tiek fiziškai. Rodos, susikaupimas prieš 25-ąjį gimtadienį buvo puikus SEL lyderio sprendimas – visą energiją atlikėjas atidavė pasirodymo, trukusio daugiau nei dvi valandas, metu.

E.Dragūnas prieš šou sakė, kad šis pasirodymas – tai 25-erių metų scenoje rezultatas. Save ir grupę koncertiniais atlikėjas numeris 1 vadinantis Egidijus su kaupu pateisino šį titulą. Vien tik šįmet trijuose SEL šou Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune apsilankė virš 50 000 muzikos gerbėjų.

„Man didžiausias apdovanojimas, kai žmonės po šou sako: „Oho, buvo labai gerai!“ To aš ir siekiu. Niekada nenoriu taupyti, įsidėti daug pinigų į kišenę. Aš žinau, kad įdėdamas daug laiko, pastangų ir atgal gausiu daug”, - prieš pasirodymą kalbėjo Egidijus.

Renginį stebėjo ir vaikai iš globos namų

E.Dragūnas pasirūpino, kad SEL koncerte apsilankytų ir keli šimtai vaikų iš globos namų. Vienus Kauno savivaldybei priklausančius globos namus dar likus kelioms savaitėms iki šou aplankė ir pati SEL siela. „Geriausias įvertinimas man yra vaikų džiaugsmas, kurį jie perteikia koncerte. To neįmanoma perteikti žodžiais“, - atviravo atlikėjas.

SEL šou apsilankė įvairaus amžiaus nepilnamečiai vaikai, kuriais rūpinasi skirtingi globos namai. Taip pat buvo suteikta galimybė šou stebėti ir vaikams, turintiems negalią.

„Jeigu mes kiekvienas padarytume bent po mažą gerą darbą, pasaulis būtų žymiai gražesnis. Labai svarbu to nepamiršti“, - kitus pagalvoti apie gerus darbus motyvavo SEL lyderis.