A.Petravičienės pavasaris: siūlėsi solidūs dėdės, bet ji pasirinko tą patį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-12 08:47 Asmeninio archyvo nuotr.

A.Petravičienės pavasaris: siūlėsi solidūs dėdės, bet ji pasirinko tą patį

Po dideles audras sukėlusių istorijų apie scenos partnerius, dainininkė ir kūrinių autorė Agnė Petravičienė MIESTE.lt informavo, kad naujai dainai turi kompanioną. Viena scenoje vengianti dainuoti moteris atskleidė, kad vėl dainuos su žmogumi, su kuriuo anksčiau yra pasirodžiusi scenoje. Tačiau tai ne Radžis Aleksandrovičius.

"Kai pasirodė straipsnis, kuriame paskelbiau ieškanti naujo scenos partnerio, mano feisbukas lūžo nuo žinučių ir pasiūlymų. Neslėpsiu: tų žinučių turinys buvo pats įvairiausias. Iš viso sulaukiau 141 pasiūlymo. Dauguma jų buvo ne visai į temą, kaip ir buvo galima tikėtis", - kalbėjo A.Petravičienė.

Kaip tikino Agnė, daugelis vyrų norėjo su ja tiesiog pabendrauti apie gyvenimą, o ne apie muzikinius planus ir ambicijas.

"Gavau pasiūlymų iš gana solidžių dėdžių. Ne vienas atsiuntė vaizdo įrašus, kur dainuoja kažkokiuose baliukuose ar renginiuose. Nenoriu nieko įžeisti, tačiau šalia jų savęs neįsivaizdavau", - atviravo Agnė, kadaise išgarsėjusi realybės šou "Kelias į žvaigždes".

Moteris apgailestauja, jeigu jos humoristiniai reikalavimai būsimam kandidatui kai kuriems pasirodė per keisti. Agnė sako tiesiog norėjusi pajuokauti. "Juk savaime suprantama, kad dainuoja ne plaukų spalva ar meilė katėms, bet žmogaus balsas ir, žinoma, išvaizda yra ne paskutinėje vietoje", - nuomone dalijosi MIESTE.lt pašnekovė.

Moteris mus informavo, kad galiausiai ji nusprendė, kad naują savo dainą nori atlikti su žmogumi, su kuriuo jau yra pasirodžiusi scenoje. "Atranką laimėjo Erosas Kachabrišvili, nes jis buvo geriausias. Mano tembras išskirtinis, žemas, todėl gana sunku surasti balsą, kuris derėtų su manuoju. Tuo tarpu Eroso balso tembras tarsi su smėlio preiskoniu, seksualus. Be to, manau, kad ir scenoje mudu gražiai atrodome, ir balsai dera", - pagyras scenos vyrui žėrė A.Petravičienė.

Ir nors iš šono atrodo, kad viskas dabar A.Petravičienės muzikiniame gyvenime bus tobula, tačiau yra vienas BET. Pasirodo, scenos dueto nariai vienas nuo kito gyvena toli. "Abu dirbame, Erosas dar studijuoja universitete. Turime mažai laiko repeticijoms. Manau, šis atlikėjas turi ateitį Lietuvos scenoje. Jo ir geras balsas, ir puiki išvaizda. Galėtų lengvai nukonkuruoti ne vieną dabartinį atlikėją. Kol kas Erosas turi mažokai patirties ir palankių aplinkybių. Bet, būsiu nekukli, viena iš sėkmingų aplinkybių jam esu aš", - kikeno MIESTE.lt pašnekovė.

Jau netrukus Agnė ir Erosas pristatys antrąją savo dainą, kuri vadinasi "Tavo lūpose paskęsiu" (pirmasis bendras dueto kūrinys "Sudegusi meilės" sulaukė didelio populiarumo - aut.past.).

Pokalbio pabaigoje Agnė išsakė ir dar vieną faktą, kuris jai neduoda ramybės. "Tai man kelia nemenką susirūpinimą ir net savotišką baimę. Kalbu apie tai, jog Erosas yra vandenis, o aš skorpionas. Turiu praktinės patirties su jais, todėl jau žinau, kad visada išlieka tikimybė susilaukti tokių dalykų,  prieš kuriuos košmariški sapnai gali pasirodyti tik nevykusiu spektakliu. Todėl linkiu mums abiems palankaus vėjo, bet ne ugnies dūmų", - kalbėjo žinoma moteris.

Pirmąjį Agnės ir Eroso kūrinį galite išgirsti čia (kitas pasirodys netrukus - aut.past.):