"Bloga mergaitė Rubė" - sunkiai atpažįstama: neliko garbanų ir moteriškų linkių (FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-05 11:31 SHUTTERSTOCK nuotr.

"Bloga mergaitė Rubė" - sunkiai atpažįstama: neliko garbanų ir moteriškų linkių (FOTO)

Serialas "Bloga mergaitė Rubė" daugiau nei prieš dešimt metų žavėjo viso pasaulio televizijos žiūrovus. Ten pagrindinį vaidmenį sukūrusi aktorė Barbara Mori Ochoa daugeliui mergaičių tapo grožio idealu. Šiandiena muilo operų žvaigždė prisitaikė prie naujausių mados tendencijų ir tapo sunkiai atpažįstama.

Serialas "Bloga mergaitė Rubė" pasakojo neturtingos ir suktos merginos istoriją. Išvaizdžioji Rubė bandė rasti jai tinkamą partnerį. Sąlygos, iškeltos jos būsimam vaikinui, buvo paprastos - vyras privalėjo būti turtingas. Televizijos serialas akimirksniu tapo populiariu ir gražuolė aktorė pelnė pripažinimą. 

Šiandien Barbara atrodo visiškai kitaip. Ji daug lieknesnė ir melsvai žalsvais plaukais. 

 

Always smile.

A photo posted by Barbara Mori (@delamori) on

Tikriausiai, kad atpažinti B. Mori Ochoa gatvėje, kaip "blogą mergaitę Rubę" sunkiai pavyktų bet kuriam serialo gerbėjui. Tiesa, socialiniame INSTAGRAM tinkle moterį visuomet palaiko tie, kurie ją seka nuo pat karjeros pradžios.

 

I love when i love. And when i love, i'm my self.

A photo posted by Barbara Mori (@delamori) on

Gali būti, jog lieknumas, visuomet apvaliomis formomis pasižymėjusiai Barbarai - įveikto vėžio priežastis. Su kląstinga liga prieš šešerius metus kovujusi aktorė nuo to laiko labai pasikeitė. Jai prireikė ne tik fizinės, tačiau ir psichologinės stiprybės.

 

Compartiendo el presente. ❤

A photo posted by Barbara Mori (@delamori) on