Gražuolė lietuvaitė po pažinties su GianLuca: „Jis atrodo šiek tiek arogantiškas" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-09 14:36 Asmeninio archyvo nuotr.

Gražuolė lietuvaitė po pažinties su GianLuca: „Jis atrodo šiek tiek arogantiškas"

Kone visos pasaulio moterys ir merginos žino, kas yra GianLuca Vacchi. Internete savo seksualiu šokiu išpopuliarėjęs 50-etis vyras, dėl savo išvaizdos ir charizmos tapo viso pasaulio sensacija. Atostogaujant Majamyje lietuvaitei Ginai Pauliukaitei teko garbė su juo susipažinti ir įsiamžinti. 

Esate ypač aktyvi mergina: šokate, sportuojate, dirbate, dar spėjate keliauti ir po pasaulį. Kaip viską suspėjate?

Tiesiog, kai viską labai nori suspėti, esi jaunas, pilnas entuziazmo ir kupinas energijos - viską suspėji, tik nereikia prarasti motyvacijos. Aš ne iš tų, kad sėdėčiau namuose ir žiūrėčiau televizorių. Dažniausiai baigiu darbus apie 19-20 val., tad tikrai jaučiuosi pavargusi, bet niekada nepraleidžiu treniruočių ir po darbų važiuoju tiesiai į sporto salę.  Galiu išduoti paslaptį, kaip viską suspėju (šypsosi). Kiekvieną vakarą, grįžusi po darbų, planuoju savo laiką, užsirašau, ką turiu atlikti kitą dieną, koks savaitės planas ir kokie artimiausi planai apskritai. Jaučiu patį didžiausią malonumą, kai visa tai įvykdau. Tada prie planuotų darbų uždedu pliusiuką. O kalbant apie  keliavimą, pasiplanuodavau laiką ir keliaudavau su draugu arba su draugėmis. Manau, tikrai labai mažai kur esu buvusi ir ką mačiusi, bet planuoju dar daug kur nuvykti.

Kokia sritis Jums artimiausia?

Šiuo metu artimiausia sritis yra grožio industrija. Šiuo metu dirbu sportsrityje, stengiuose save realizuoti ir tobulinti.

Neseniai įsikėlėte nuotrauką su socialinių tinklų žvaigžde, italų milijonieriumi GianLuca Vacchi. Ar tai nutiko netikėtai, o gal ankščiau jau buvote pažįstami?

Taip, socialiniame tinkle įsikėliau nuotrauką su GianLuca, bet patikėkite manimi, ir man buvo labai netikėta jį pamatyti (juokiasi). Neseniai su draugais atostogavome Amerikoje. Nuvykus į naktinį klubą „W“, kuris yra Majamyje, pamačiau, jog  prie didžėjaus pulto grojo šis garsus žmogus. Prie mūsų staliuko stovėjo apsaugininkas, aš jo paklausiau, ar būtų galimybė nusifotografuoti su GianLuca. O jis man pasakė: „Kibkis į parankę ir aš Tave nuvesiu su juo įsiamžinti.“ Priėjau prie žvaigždės staliuko, tada tikrai buvo labai nedrąsu ir jaučiau gėdą, bet mintyse pagalvojau, kad, galbūt, tai pirmas ir paskutinis kartas, kuomet jį matau. GianLuca mielai sutiko pasidaryti su manimi nuotrauką.

Kaip jautėtės sutikusi tokią įžymybę?

Jis tikrai labai gražus ir patrauklus vyras, be galo stilingas ir atrodo jaunatviškai. Supratau, kodėl merginos jį įsimyli...

Koks jis Jums pasirodė?

Pasirodė labai pasitikintis savimi, žinantis savo vertę ir gal net šiek tiek arogantiškas.

Ar šiuo metu esate vieniša?

Taip, šiuo metu esu vieniša. Turėjau vaikiną, maniau, kad jau radau savo gyvenimo meilę ir vyrą, tačiau klydau (šypsosi).

Kokie Jūsų ateities planai?

Artimiausias mano planas -  įkurti savo grožio studiją. Taip pat 2018 metais, rudenį dalyvauti kūno rengybos varžybose, išmokti rusų kalbą, išmokti groti pianinu.

Esu baigusi teisę ir policijos veiklą. Noriu pabandyti dirbti pagal savo specialybę, nes nepabandžiusi nesužinosiu, ar galėčiau ten save realizuoti. Planų, turiu tikrai labai daug ir nuolat juos papildau. Kiekvienais metais užsirašau savo metų planus ir, neslėpsiu, tikrai visad daugiau negu pusę išbraukiu iš sąrašo, nes juos įvykdau.