Vakar vos nemirė Gintarės Gurevičiūtės mylimasis: prašo pagalbos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-05 08:41 Gintarė Gurevičiūtė Facebook nuotr.

Vakar vos nemirė Gintarės Gurevičiūtės mylimasis: prašo pagalbos

Šeštadienį sunkią galvos traumą patyrė Dmitrijus Jarusevičius, pramogų pasaulyje žinomas kaip Gintarės Gurevičiūtės širdies draugas. Apie nelaimę užsiimant jėgos aitvarų sportu pranešė ir jis pats, ir garsioji TV laidos vedėja.

"Vakar mano brangus žmogus vos nemirė kaituodamas, kai kažkoks debilas jam užplaukė ant galvos tiesiogine šio žodžio prasme. Iškeikė necenzūriniais žodžiais ir pabėgo iš įvykio vietos. Gyvuliu tokio nepavadinsi, padėkite jį rasti visi, kas matėt. Tas padaras privalo priimti atsakomybę už savo veiksmus", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Gintarė ir pasidalijo šokiruojančiomis nuotraukomis.


Gintarė Gurevičiūtė Facebook nuotr.

Vakar naktį socialiniame tinkle savo būklę aprašė ir pats nukentėjęs. "Aš ką tik iš ligoninės. 7 siūlės galvoje. Labai norėčiau, kad mes visi bendromis pastangomis rastume asmenį, kuris, švelniai tariant, atsitrenkė į mane. Tikrai nekaltinu jo. Visko visiems pasitaiko. Ir pykčio nėra. Bet jis matė mane visą kruviną. Mano šortai net krauju prasruvo, tad nepastebėti buvo tiesiog neįmanoma. Mažu mažiausiai tikėjausi pagalbos. Mano kaitas nukrito, aš pats jo pasikelti nebegalėjau, nes nesupratau kas vyksta", - detales apie nelaimę patikslino D.Jarsuevičius.

 

Karšti pasiūlymai