Dar kartą apsinuoginusi Agnė Stumbrė: "Nereikia būti džiūsnai" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-19 09:19 "Laura Vi Photography" nuotr.

Dar kartą apsinuoginusi Agnė Stumbrė: "Nereikia būti džiūsnai"

Nuolat savo fotosesijomis vienus džiuginanti, kitus šokiruojanti stilistė ir atlikėja Agnė Stumbrė vėl atkreipia į save dėmesį naujais pikantiškais kadrais. Nusimetusi drabužius prieš fotografą, emigrantė ir grupės "Dijos" narė tikina, kad Anglijoje jos sultingos kūno linijos yra privalumas, o ne trūkumas.

"Tikrai ne veltui vis dažniau Jungtinėje Karalystėje ne tik dainuoju ir kuriu stilių, bet ir dirbu modeliu. Dabar itin dažnai pozuoju kalendoriams, žurnalams, reklaminiuose projektuose", - apie dabartinę veiklą MIESTE.lt pasakoja Agnė.

"Esu itin moteriškų ir apvalių kūno linijų. Bet čia, priešingai nei Lietuvoje, turint didelį užpakaliuką ir krūtinę visos durys tik lengviau atsidaro. Nereikia būti džiūsnai. Čia mažai vietos lieknoms panelėms grožio industrijoje", - priduria pašnekovė.

Pasak Agnės, dabar daugelyje šalių yra Kim Kardashian stiliaus moterų era. "O aš būtent tokia. Dėl to mane ir pastebi. Dažnai juokauju, kad dėl visko kalta didelė mano šikna", - pokalbį baigia A.Stumbrė ir dalijasi keliais pikantiškais kadrais.