Grupė „Vanilinis dangus“: jie žino, kas bus kitą vasarą! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-27 14:37

Grupė „Vanilinis dangus“: jie žino, kas bus kitą vasarą!

Regis, visai neseniai Virgilijus Valuntonis ir grupė „Vanilinis dangus“ pristatė naujausią savo dainą „Laivai“, kuri išsyk sudomino klausytojus ir youtube.com kanale sulaukė kone pusės milijonų peržiūrų bei tapo viena mėgstamiausių dainų grupės koncertų metu.
 

Čia kaip ir būtų galima pailsėti, tačiau grupės nariai tokie kupini entuziazmo ir ryžto kuo daugiau nuveikti, kad kūrybinių atostogų išeiti nė neketina: grupė pristato naujutėlaitę dainą: „Gal kitą vasarą“. Kas gali nutikti kitą vasarą? „Kitą vasarą galime sulaukti šios vasaros pratęsimo“, - intriguoja Virgilijus Valuntonis. „Kitą vasarą gal nutiks tai, ko troškai ir norėjai šią, bet dėl tam tikrų priežasčių to nenutiko“, - juokiasi grupės nariai. „Žinoma, tai daina apie meilę ir jausmus, kai viltis gyva net po metų – juk kai myli ar kažkuo susižavi, tikrai sulauksi: ir kitos vasaros, ir mylimo žmogaus“, - sako Virgilijus Valuntonis. 

Beje, muziką ir žodžius būsimam vasaros hitui sukūrė populiarios grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius. „Tai žmogus, su kuriuo gera dirbti, nes jis žino ir jaučia, kuo gyvename, kas mums aktualu ir svarbu. Labai džiaugiamės šiuo gražiu kūrybiniu bendradarbiavimu ir, tikimės, į gyvenimą išleisime dar ne vieną hitą“, - džiaugiasi grupės „Vanilinis dangus“ nariai. 

Naujausią grupės „Vanilinis dangus“ dainą „Gal kitą vasarą“ pasiklausyti ir įvertinti galite čia: