Lietuviškasis Kenas debiutuoja eteryje: geriausi draugai - plastikos chirurgai, hialuronas ir botoksas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-26 10:22 Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuviškasis Kenas debiutuoja eteryje: geriausi draugai - plastikos chirurgai, hialuronas ir botoksas

Pasaulyje yra keli gyvieji Kenai (į lėles panašūs vyrai). Lietuva irgi turi savo Keną. Pase jis - Laurynas Dubrovskis, o gyvenime - Kenas Katis. Šiuo metu televizijoje jis debiutuoja kaip vienas iš laidos vedėjų, o portalui MIESTE.lt davė atvirą interviu apie savo gyvenimą. Papasakojo apie viską: drąsą mylėti save ir tobulintis pas grožio specialistus.

Esi Laurynas, bet viešumoje prisistatai kaip Kenas Katis. Kodėl? Ir kaip kilo mintis taip pasivadinti?

Ne pats sugalvojau šį slapyvardį, mane tiesiog ėmė taip vadinti aplinkiniai, net negalėčiau įvardinti vienos priežasties kodėl? Greičiausiai dėl išvaizdos, matyt, kažkokių asociacijų kėliau. Vadindavo manekenu, vėliau ėmė trumpinti - Kenas. Tai taip ir pasivadinau save socialiniuose tinkluose. Tikriausiai tai tiesiog lengvas būdas būti nesupainiotam su kitais. Laurynas man tikriausiai vienas gražiausių vardų. O Kenas... Lietuvoje – vienintelis, nesumaišysi su niekuo.

Ilgą laika dirbai TV užkulisiuose, o dabar dirbsi eteryje. Ar tai buvos sena svajonė?

Vis dar dirbu TV užkulisiuose. Dirbu žurnalistu, redaktorium su įvairiais televizijos projektais. Šis darbas tikriausiai daugeliui tampa šiokia tokia priklausomybe. Nes jį dirbi visada, tik kitokiomis formomis. Bendrauji su žmonėmis, mezgi naujas pažintis, tai irgi savotiška darbo dalis. Niekada nesvajojau dirbti žiniasklaidoje. O dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos. Vos pradėjęs dirbti išties svajojau būti kitoje barikadų pusėje. Visi vakarėliai, raudoni kilimai, fotografų blykstės atrodo žaviai. Bet kuo ilgiau matai, kaip viskas vyksta šou pasaulyje, tuo tas noras tampa mažesnis. Ten daug intrigų, reikia gerai išmanyti šou verslo taisykles, norint ten išsilaikyti. Bet neabejotinai žmonės ten daug ryškesni, įdomesni, ir tikrai galima rasti puikių draugų. Galimybių būti matomu ir žinomu.

Turi daug sekėjų socialiniuose tinkluose. Kaip juos susirinkai? Kaip manai, kodėl jiems įdomus Tavo publikuojamas turinys?

Tiklaus recepto nepasakysiu. Greičiausiai jo ir nėra. Išties “Instagram” ir “Facebook” tinkluose turiu dešimtis tūkstančių sekėjų. Greičiausiai tas populiarumas yra dėl to, kad nebijau būti savimi. Taip pat, kai supranti, kad kitų nuomonė visada ir lieka tik kitų nuomone, nebandai niekam įtikt, žmonėms imi labiau patikt. Kuo daugiau atsiranda tokių, kuriems nepatinki, lygiai tiek pat atsiranda tokių, kuriems patinki. Kitas dalykas – dalinuosi nuotraukomis, vaizdo įrašais iš garsenybių vakarėlių, televizijos laidų filmavimų užkulisių, skelbiu įvairių konkursų, tai praktiškai kiekvienam dėl skirtingų dalykų esu įdomus. Nors iš kitos pusės labai daug kas susidaro klaidingą nuomonę apie mane. Labai daug žmonių įsivaizduoja, kad esu pasipūtęs, "pasikėlęs" ir bijo bendraut.

Ar tiesa, kad esi ne kartą tobulinęs savo kūną pas plastikos chirurgus?

Tikriausiai dabar jau tikrai pradėsiu būti lyginamas su užsienio Kenais ir visi bandys įsižiūrėti, kas čia man patobulinta. Kaip sakant, Lietuva turės savąjį Keną. Bet kalbant rimtai, esu kreipęsis į plastikos chirurgus. Nematau tame nieko blogo. Kiekvienas renkasi, kaip nori atrodyti ir ką daryti su savo kūnu, išvaizda, stiliumi ar charakterio ypatybėm, kas beje yra vienas pagrindinių įvaizdžio ir apskritai grožio detalių.  O kalbant apie plastikos chirurgų paslaugas, daugiausiai tobulinausi veidą injekcijomis, specialiais užpildais, lazeriu. Kūno pas plastikos chirurgus dar nesu koregavęs, manau čia geriausiai padeda tinkama mityba ir sportas. Bet kas žino, kaip bus ateity. Aš niekada niekam nesakau niekada.

Kokias procedūras dažniausiai daraisi?

Aš vertinu tas procedūras, kurios yra pripažintos visame pasaulyje, kurias praktiškai kasdien atlieka ne tik Lietuvos, bet ir užsienio garsenybės. Tikrai kasdien nestoviu apsikabinęs veidrodžio. Dažnai net galvą tingiu išsiplaut. Tačiau esu išmėginęs ne vieną grožio specialistų ir plastikos chirurgų teikiamą procedūrą. Man yra atliktas veido šlifavimas lazeriu, kad būtų panaikinti smulkūs odos nelygumai. Prieš porą savaičių į veidą suleista mano paties kraujo plazma. Ši procedūra skirta sveikesnei odos išvaizdai ir yra viena populiariausių Holivude. Taip pat kelis kartus esu išmeginęs botulino toksino injekcijas. Tiesiog nemėgstu raukytis, o tai puiki prevencija prieš raukšles. Taip pat yra patobulinti skruostikauliai ir apatinė žandikaulio linija hialurono rūgšties užpildais. Tokiu būdu paryškinami arba visiškai pakeičiami veido bruožai.

Kaip manai, kodėl vyrai vengia kalbėti apie savo grožį ir apskritai juo rūpintis?

Tie, kurie nesirūpina savo išvaizda, įvaizdžiu, jiems to ir nereikia. Tikriausiai nieko blogo tame nėra. Kai dirbi traktoriaus vairuotoju arba išvažiuoji į užsienį nusukinėti vištoms galvų fabrikuose, greičiausiai, išvaizda ten nėra pirmaeilis dalykas. Kaip sakant, konvejeriui visiškai vienodai, kaip atrodai, o į veidrodį nėra kada pasižiūrėt.

Taip pat yra kita kategorija vyrų, kuriems jų išvaizda, grožis ir įvaizdis yra svarbus. Jie sportuoja, vaikšto į grožio salonus, kiti užsuka ir pas plastikos chirurgus, tačiau vengia apie tai garsiai kalbėti. Greičiausiai bijo visuomenės, aplinkinių reakcijų. Kažkodėl daug kam plastinės operacijos ar net madingesnė šukuosena asocijuojasi su tuštybe. Manau, tai pagrindinė problema, kodėl jie vengia apie tai kalbėti. Tačiau jeigu tik užsuktumėt į bet kurią grožio klinika, ten pamatytumėt tikrai ne vieną garsų  dainininką, aktorių ar net politiką. Dar labai svarbus dalykas kalbant apie įvaizdį – asmenybė. Iš tavęs gali padaryti lėlę, bet vistiek patrauklumo tai nepridės.

Papasakok plačiau apie save: iš kur esi kilęs, kas Tavo šeima.

Esu labai plačiai ir atvirai žvelgiantis į pasaulį. Neturiu kažkokių rimtų kompleksų, tvirtai žinau, kieno nuomonė man svarbi, o į kieno tiesiog – nusispjauti. Tikriausiai, kaip ir pusei viso pasaulio gyventojų man svarbiausia šeimos ir artimų žmonių nuomonė, kritika ar komplimentai.

Apie mane? Esu grynakraujis vilnietis. Tai dabar retas reiškinys. Man visą gyvenimą svarbiausia buvo gyventi kokybiškai. O norint taip gyventi, reikia išmokti vieną taisyklę – gyventi savo, o ne kitų gyvenimą. Aš nuo labai ankstyvos jaunystės išmokau nekreipti į kitų žmonių nuomonę dėmesio. Bet ne taip banaliai, o iš tikrųjų, nuoširdžiai. Yra viena taisyklė – žmonėms visada svarbiausi bus jie patys sau. Jeigu netyčia nusišnekėsi, vidury miesto parodysi užpakalį – jie apie tai šnekės lygiai penkias minutes. Paskui kiekvienas susirūpins savimi ir savo kasdieninėmis problemomis. Todėl nereikia bijoti gyventi taip, kaip norisi patiems.