Merginų grupės „Vyšnios“ narės Lietuvą pasveikino originalia fotosesija - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-15 09:41 Deimantės Rudžinskaitės nuotr.

Merginų grupės „Vyšnios“ narės Lietuvą pasveikino originalia fotosesija

Šią savaitę Lietuva švenčia svarbią sukaktį. Savo tėvynę suskubo pasveikinti ir mūsų šalies patriotės – merginų grupės „Vyšnios“ narės Sandra Navickaitė, Agnė Jarmalavičiūtė ir Aistė Karanauskytė.

Merginos įsiamžino specialioje fotosesijoje prie itin svarbaus Lietuvos objekto – Vilniaus Katedros.

Specialiai šiai fotosesijai Aistė, Agnė ir Sandra pasipuošė Lietuvos vėliavos spalvomis – geltonais, žaliais ir raudonais apdarais. O rankose atlikėjos laikė tų pačių spalvų balionus.

„Mes mylime savo šalį. Ne veltui ir mūsų grupės pavadinimas lietuviškas, ir dainas atliekame gimtąja kalba. Manome, kad labai svarbu visapusiškai puoselėti tautiškumą“, - įsitikinusios merginų grupės narės.

Trys žavios atlikėjos įsitikinusios, kad bet koks dėmesio parodymas savo šaliai, kad ir jų dabartinė iniciatyva su tautine fotosesija, yra puikus būdas paminėti atkurtos Lietuvos šimtmetį.

„Esame laisvos šalies pilietės. Didžiuojamės Lietuva, kurioje galima visaip išreikšti savo jausmus, savo idėjas. Už tai esame dėkingos tiems, kurie ne vienerius metus kovojo, kad mūsų tėvynė būtų laisva“, - sako „Vyšnių“ narės.

Kiekviena iš merginų taip pat turi savo palinkėjimą gimtinei ir jos žmonėms.

„Noriu palinkėti nepamiršti branginti savo tėvynę, saugoti jos laisvę, tautiškumą. Be to, labai svarbu mokėti švęsti ir didžiuotis Lietuva“, - sako Agnė.

„Man atrodo, kad bene svarbiausias dalykas neišsivaikščioti, gerbti vienas kitą. Mano manymu, savitarpio supratimo dabar labai trūksta kiekvienam. Noriu, kad lietuvis lietuviui nebūtų vilkas“, - vaizdžiai kalba Sandra.

„O aš noriu palinkėti atkurtos Lietuvos metus skaičiuoti ne šimtais, o tūkstančiais. Laisvės mintyse, pagarbos veiksmuose ir šilumos širdyse“, - savo palinkėjimą perdavė Aistė.