Erotinė juosta įkvepia ne tik įžūliai fotosesijai, bet ir seksui telefonu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-06 11:04 VAIVOS GERVĖS nuotr.

Erotinė juosta įkvepia ne tik įžūliai fotosesijai, bet ir seksui telefonu

Agresyvumo pilna romantika - taip stilistė ir skandalistė Agnė Stumbrė apibūdino savo ir mylimojo Ernesto, iš vaikinų grupės "Husarai", naujausią fotosesiją. 

"Taip žaisti lovoje nekiekvienam patinka, bet kadangi mus veža, tai ir bandome parodyti savo naujoje fotosesijoje, kur mergina ima viršų, įrodo, kad ne tik vyrai būna stiprioji lytis. Pagalvojome apie savo mėgstamą filmą "50 pilkų atspalvių" ir nusprendėme, kad ir patys taip galime", - MIESTE.lt pasakojo didžiakrūtė Agnė. 
VAIVOS GERVĖS nuotr.

 Agnė ir Ernestas - tvirta pora. Nors dažnai juos skiria atstumas, mergina pasakojo, kad jie dažnai užsiiminėja seksu telefonu. "Mums nėra ribų. Mėgstame fetišą ne tik lovoje, bet ir gyvenime. Vienintelis dalykas, kuriam niekuomet nesiryžtume - vienas kitu dalytis. Tam tvirtai sakome ne."

Su vienuolės rūbais įsiamžinusi A. Stumbrė sakė, kad ir ši idėja "pasiskolinta" iš užsienio. "Nebijome nieko. Mūsų tikslas - sudominti, šokiruoti. Kada turi aukščiausio lygio sekso ir meilės partnerį ribos ištirpsta. Tiesiog norime buti kitokie nebijantys eksperimentuoti ne tik lovoje, ne tik tarp 4 sienų"

Prie naujausios fotosesijos dirbo grupė žmonių, kuriems Agnė dėkojo: "Noriu pasakyti ačiū fotografei Vaivai Gervei ir vizažistei Milanijai Ulanovai bei kitiems, kurie rengia dar vieną intriguojančią staigmeną."