Neseniai pagimdžiusi Ineta ir netrukus gimdysianti Irūna įsigijo svarbų pirkinį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-08 09:32 Asmeninio archyvo nuotr.

Neseniai pagimdžiusi Ineta ir netrukus gimdysianti Irūna įsigijo svarbų pirkinį

"Nešioti vaikus – išties lengva, o nešiojami vaikai – laimingi!", - tvirtina Violeta Žekonienė iš Nešioklės.lt, kuri Irūnai ir Inetai Puzaraitėms turėjo ką pasiūlyti. Tiesa, nors merginų pilvukai ir ūgiai panašūs, bet skyrėsi poreikiai. Todėl seserims buvo pasiūlyti skirtingi sprendimai.

Abi mamytės sutaria, kad nešiojimas – labai svarbi patirtis tiek mažyliui, tiek tėvams. Juk tik nešiojant, glaudžiant, sūpuojant kūdikį mezgamas itin stiprus tarpusavio  ryšys, vaikas tampa ramesnis, mažiau verkia, greičiau pradeda domėtis pasauliu. Juk aplinką pažinti daug įdomiau iš vertikalios padėties, nuo mamos/tėčio rankų, nei gulint vežimėlyje ir stebint vieną pakabintą žaisliuką.

Irūna buvo jau anksčiau mačius nešioklę Beco GEMINI, kuri, netgi neskaičius aprašymo, pasirodė ergonomiška, aiškios struktūros ir daili.

Realiai pasimatavus ir pasibandžius Beco GEMINI (JAV),  Irūnai patiko dar daugiau šios nešioklės savybių. "Gemini labai lengva naudoti ir segtis, net nešiojant patį mažiausią naujagimį, nes nereikia jokio specialaus naujagimio įdėklo – nešioklė pati susimažina, prisitaiko prie kojyčių ilgio – net ir mažiausias kūdikis šioje nešioklėje nešiojamas ergonomiškoje padėtyje, kuri yra būtina saugant mažylį nuo klubų displazijos, stuburiuko pažeidimų. Ergonominėje nešioklėje būtinai vaiko kojytės išdėstomos plačiai, sulenktos per keliukus, tarsi „M“ raidės forma. Išlaikomas natūralus kūdikio stuburo linkis (nugarytė, kaip ir buvo pilvelyje, truputį sulenkta į „C“ raidę)", - gautomis žiniomis apie nešiokles pasidalijo I.Puzaraitė-Čepononienė, kuri netrukus gimdys pirmagimį.

Beco GEMINI nešioklėje, pasak pardavėjų, vaiką galima nešioti net 4 skirtingomis pozicijomis: veiduku į mamą, veiduku į išorę, ant klubo bei nugaroje, tarsi kuprinę. Augant mažyliui bus smagu išbandyti jas visas.

Ineta - jau patyrusi mamytė, tad parduotuvėje pasibandė dar keletą nešioklių modelių ir apsistojo ties originalia – Je Porte Mon Bebe PHYSIO nešiokle. "Išties įspūdingas pasirinkimas, - tikino nesiokles.lt vadovė Violeta. - Ji žino, kad nešiojant mažylį itin svarbi gera stuburo atrama ir galimybė išbandyti skirtingas funkcijas bei padėtis. Je Porte Mon Bebe PHYSIO – Prancūzų nešioklė, tad šios šalies ypatumai atsispindi net nešioklėse – daug netikėtų detalių, kurios tarnauja ir ergonomiškumui, ir be abejo, grožiui. Inetai patiko PHYSIO nešioklių linija, gaminama naudojant odos detales, jos nešioklė turi odinį juosmens diržą bei petnešas."

PHYSIO, pasak specialistų, ypač tiks vasarą gimusiam mažyliui, nes trikotažo audinio nugarėlė gali būti nusegta, paliekant tik permatomą, orui laidų tinklelį. Tinklelis ne tik vėsina, bet ir padeda gerai matyti, kaip naujagimis įsitaisęs nešioklės viduje. Prie pačių mažiausių naujagimių PHYSIO prisitaiko itin puikiai – nugarėlės šonai sutraukiami ją sumažinant, o specialus „boosteris“ (įdėklas) leidžia išlaikyti ergonomišką vaiko klubų ir stuburo padėtį. Pagalvota netgi apie mažylio galvytės prilaikymą – įsegama speciali pagalvėlė kaklo srityje. Nešioklę galima naudoti trimis pozicijomis ir visose palaikoma ergonominė vaiko kojyčių ir klubų padėtis. Ji tiks net iki 20 kg vaiko svorio, tad tarnaus ir vaikui paaugus, ilgose tėvelių kelionėse, prisisegus ją tarsi kuprinę, nugaroje.

Nešioklės.lt komanda mamytėms parodė ir dar vieną nešioklių rūšį – vaikjuostes bei slingus. Mažyliams tokiose nešioklėse itin jauku ir saugu, nešiojimo laikas neribojamas, juk tai – pats natūraliausias nuo senų laikų žinomas naujagimių nešiojimo būdas. Tačiau reikia kiek pasimokyti rišimo, nes vaikjuostės ilgis gali siekti net iki 5 metrų. Ergonominės nešioklės, kurias pasirinko Ineta ir Irūna, atkartoja vaikjuostės savybes, tik jų struktūra suformuota paprasčiau - ilgus audinio kraštus pakeičiant sagtelėmis ir dirželiais. Ergonominės nešioklės ypač smagiai naudojamos tėčių – jie greitai perpranta, kaip tinkamai prisiveržti, prisisegti, drąsiai išbando naujas nešimo padėtis.

www.nešioklės.lt -  internetu arba pasaže "Pas Juozapą", Laisvės pr.125, Vilniuje.Telefonas pasiteiravimui: +37067474161