Po ilgai trukusios kelionės už Atlanto - užuomina apie Žvagulių dueto pertrauką - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-04-11 09:53

Po ilgai trukusios kelionės už Atlanto - užuomina apie Žvagulių dueto pertrauką

Daugiau nei mėnėsio trukmės koncertinis turas po JAV ir Kanadą ir 10 koncertų skirtinguose miestuose – Toronte, Detroite, Klyvlende, Čikagoje, Filadelfijoje, Nju Džersyje, Bostone, Atlantoje, Floridoje ir Los Andžele.  

Pora atvirauja: kelionės iš vieno miesto bei valstijos į kitą juos išvargino. "Be to, šį kartą teko pasirinkti mums neįprastą keliavimo būdą - ne trumpus skrydžius lėktuvais, bet ilgesnes keliones traukiniais bei autobusais. Tokį keliavimo būdą koncertų organizatoriai mums parinko ne atsitiktinai – JAV tuo metu siautėjo smarkios pūgos,  todėl patikimiau buvo keliauti kitomis transporto priemonėmis, o ne lėktuvais“, – kelionės įspūdžiais dalijasi I. Ir Ž. Žvaguliai. 

Nepaisant ilgų kelionių, pora entuziastingai nusiteikę ir nekantraudami laukdavo kiekvieno susitikimo su tautiečiais. “Juk taip malonu, kai koncertuose apsilanko ir juose dainas dainuoja ilgamečiai gerbėjai ar net seniai matyti draugai. Su tais, su kuriais nepavyksta susitikti  Lietuvoje – susitinkame už Atlanto vandenyno”, – džiaugiasi pora.

Nostalgiškai dalindamasi emocijomis bei prisiminimais, I. Starošaitė išduoda ir mažą troškimą: “Labai norėčiau į Karibus. O dar labiau norėčiau – pakoncertuoti kruize, plaukiojant po Karibų salas. Žinoma, būtų labai smagu jei koncertuose kompaniją man palaikytų Žilvinas.”

Po koncertinio turo JAV ir Kanadoje, porai ilsėtis nebuvo kada – Žvagulių lėktuvas nusileido ne Lietuvoje,  o Anglijoje ir nespėjus susigaudyt tarp laiko juostų – I. Ir Ž. Žvagulių laukė dar 3 koncertai iš eilės. 

Na, o sugrįžus į Lietuvą, Irena ir Žilvinas įnirtingai pradėjo ruoštis ateinantiems koncertams. Žvagulių dueto koncertinį turą vainikuos šiltas ir linksmas koncertas liepos 11 dieną Palangos koncertų salėje. Tiesa, kalbant apie judviejų duetą, Ž. Žvagulis atviras kaip niekad : “Nebeturiu ką pasakyti, mūsų duetui scenoje jau tikrai reikia petraukos. Ir net labai ilgos...”

Šiuo metu Ž. Žvagulio visas kūrybinis dėmėsys skirtas jo artėjančiam gimtadienio koncertui – liepos 24 dieną, Palangos koncertų salėje vyks “Tikras vyriškas gimtadienis”. Nors Žilvino gimtadienio jubiliejus tik kitais metais, bet kaip jis pats sako, "šis gimtadienis bus tarsi bernvakaris, prieš  kitų metų didžiąją šventę."

Liepos 24 dieną, Palangos koncertų salėje Ž. Žvagulis savo tikrąją gimtadienio dieną atšvęs “vyriškai”, su geriausiais draugais bei visų kartų atlikėjais –  Č. Gabaliu, E. Sipavičium, R. Cicinu, “Patruliais”, A. Valinsku. M. Jampolskiu, K. Jablonskiu, E. Kučinsku ir “Džentelmenais”. 

“Tai bus tikrai geriausias vasaros koncertas Palangoje”, – savo artėjančiu gimtadieniu džiaugiasi Ž. Žvagulis.

“Na, o po gimtadienio laukia pragaras”, –  juokauja Žilvinas, bet būtent taip įvardija pasiruošimą dar vienam koncertui - spalio 26 dieną, "Žalgirio" arenoje vyks Irenos Starošaitės jubiliejinis koncertas. Šis koncertas ypatingas ne tik Ž. Žvaguliui, kaip prodiuseriui, bet ir visai “Zuzi” įmonei, nes tai – didžiausias įmonės organzuojamas koncertas.

Šie metai tiek Žvaguliams, tiek visai “Zuzi” įmonei – ypatingai darbingi. Komanda žada įgyvendinti daugiau nei metus laiko brandintas įdėjas, o pagrindinis tikslas - kad Lietuvos žmonės “Zuzi” įmonės prodiusuojamus atlikėjus pamatytų visiškai kitokiame amplua bei kitokiu mąstu.  “Nekantraujame savo grandioziniais ir įgyvendintais  planais pasidalinti su visais”, – entuziastingai nusiteikęs pasakoja Ž. Žvagulis.

 

Karšti pasiūlymai