Tarasovų dukrai - pirmas rimtas įvertinimas muzikos padangėje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-10 11:22 Asmeninio archyvo nuotr.

Tarasovų dukrai - pirmas rimtas įvertinimas muzikos padangėje

Portalas MIESTE.lt jau anksčiau rašė, kad į dainavimą pasuko ir dainininkų Violetos ir Viliaus Tarasovų dukrą. Mergaitė turi nuostabų balsą, o dabar debiutavo teatro scenoje kartu su atlikėju Vaidu Baumila.

Apie tai, kad jų dukra pasirodė didžiojoje scenoje pranešė patys laimingi tėveliai ir pasidalijo bendra dukros fotografija nuo scenos su dainininku Vaidu.


Asmeninio archyvo nuotr.

Portalas MIESTE.lt anksčiau pranešė apie mažosios Gabrielės talentą dainuoti. Tąkart jos video, kuriame mergaite užfiksuota dainuojanti, sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tarasovų dukra atliko Bruno Mars dainą „Grenade“.

„Didžiausia Bruno Mars gerbėja Lietuvoje“ – toks prierašas buvo prie video, kuriame mergaitė dainuoja priešais televizorių. Vilius Tarasovas tada teigė: „Jai šis atlikėjas – viskas. O kai pabuvo jo koncerte, tai dabar visas dainas moka.“

Gabrielės balsas išties stiprus ir skambus. Tą ji jau įrodė dainuodama kartu su mama Violeta. Maža to, mergaitė dar lanko ir muzikos mokyklą, kurioje mokosi groti fortepijonu. V.Tarasovas atvirauja: „Ji svajoja būti dainininke. Dainuoja namuose kiaurą dieną, 3 valandas įsijungusi „Youtube“.“  Žinomas vyras juokėsi, jog ausinės yra dukters geriausios draugės.

„Ji klausosi, ką mes sakom ir ko mokinam, mato, kaip dirbam, ir deda viską į save“, - savo dukra džiaugiasi Vilius. Kartu su žmona Violeta Gabrielės tėvai tiki, jog dukra pati ras save ir sau tinkamiausią kelią.