Milijono sulaukusios “Vyšnios” euforijoje: ryžosi ekstremaliems sprendimams - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-27 14:16

Milijono sulaukusios “Vyšnios” euforijoje: ryžosi ekstremaliems sprendimams

“Pirmas milijonas uždirbtas. Kitas geriau būtų grynais”, - tokiomis naujienomis pasidalijo grupės “Vyšnios” narė Sandra Navickaitė. Jos ir dar dviejų atlikėjų – Agnės Jarmalavičiūtės ir Aistės Karanauskytės – įrašytas kūrinys “Nesvarbu” gali pelnytai būti laikomas hitu. Jis “YouTube” platformoje jau surinko milijoną perklausų. O merginos pranešė gerbėjams: naujas kūrinys jau netrukus. 

“Įkvėptos hito “Nesvarbu” sėkmės jau labai greitai pristatysime ir naują dainą bei video. Klipą kūrė ta pati komanda, o naujai dainai muziką parašė Karolis Šliažas, o žodžius – Kristina Šiožienė. Esame dėkingos visiems”, - geradarius įvardijo kolektyvo narės.

Merginos pasidalijo įspūdžiais iš filmavimo aikštelės. Vaizdo įrašui teko ilgai ruoštis, o patys filmavimo darbai užtruko beveik dvi paras. Dainininkės ne kartą keitė lokacijas.

“Teko ir savo baimes įveikti. Viena iš scenų buvo filmuojama ant namo stogo. Gana aukštai. Ne visos mes čia tokios bebaimės esame”, - prisiminusios šyptelėjo “Vyšnių” narės.

Dar viena iš scenų buvo filmuojama Vilniuje, Neries upe plaukiojančiame prabangiame laive. Dėl tokios scenos Holivude būtų prireikę kaskadininkų, bet visos grupės narės nusprendė pačios atlikti pavojingus viražus ant laivo krašto, net rizikuodamos įkristi į Nėries upę.

“Laimė, viskas befilmuojant šią sceną praėjo sklandžiai, nors ir nebuvo labai lengva”, - sakė pašnekovės.

Nors daugumoje scenų visoms narėms teko filmuotis drauge, tačiau klipo kūrėjai keliose lokacijose “Vyšnių” atlikėjas įamžino ir atskirai.

“Man reikėjo filmuotis ant greitai lekiančio motociklo. Ne veltui kartais draugai mane vadina ekstremale”, - nusijuokė Sandra.

“O aš turėjau šokti į vieną ežerą su drauge besifilmavusiu vaikinu. Viskas atrodo labai žaismingai, tačiau aš paniškai bijau tokių šuolių. Todėl teko įveikti savo baimę”, - atviravo Agnė.

O pati pikantiškiausia scena patikėta A.Karanauskytei. “Mane filmavo vonioje, pilnoje ledukų. Buvo šalta pačioje vonioje, bet temperatūra kaito tiek lauke, tiek filmavo aikštelėje. Vis dėlto jokios padorumo normos tikrai nebuvo peržengtos”, - pabrėžė Aistė.

Filmavimo metu merginos mažiausiai 5kartus keitė įvaizdį, buvo sunaudotas didelis kiekis makiažo priemonių, plaukų lako ir išgerta keliasdešimt litrų vandens. “Nes filmavimų dienomis Lietuvoje buvo itin karšta”, - paaiškino scenos gražuolės.

Naujausias “Vyšnių” vaizdo klipas bus pristatytas per mėnesį. Šiuo metu vyks jo montažo darbai.

Virš milijono surinkęs “Vyšnių” klipas dainai “Nesvarbu” čia: