Vaivos pranašystės gaidžio metams: sėkmė lydės ne visus... - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-31 10:00 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Vaivos pranašystės gaidžio metams: sėkmė lydės ne visus...

MIESTE.lt su skaitytojais dalijasi metų pranašystėmis ir patarimais, kuriuos parengė astrologė Vaiva Budraitytė.

Tai aktyvūs metai, o labiausiai gėrį pajus darbštieji, ypač tie, kurie mėgsta ir nepavargsta nuo rutininio darbo. Kurie kantriai kapsto vieną ir tą patį, ieškodami vienintelio aukso grūdo. Sėkmė lydės tuos, kurie atkakliai ir nesibaidydami, neabejodami, net lipdami per galvas siekia tikslų.

Tai ryškių asmenybių metai. Žmonių, kurių minioje neįmanoma nepastebėti. Puikūs metai tiems, kuriems dirbant būtina stipri valia. Tiems, kurie jaučiasi neturį valios, puikus metas ją ugdyti – reikės žymiai mažiau pastangų norint pasiekti gerą rezultatą. Ir tiems, kurie pradėjo mokytis ko nors nauja, nusprendė nuo Naujųjų sportuoti, laikytis dietos, žengti tvirtą žingsnį sveikos gyvensenos link. Tinka visos veiklos, stiprinančios valią, ambicingiausių planų kūrimas ir vykdymas.

Lipimas per galvas bus jaučiamas ir tarp valstybių: stiprieji dar labiau ir agresyviau engs silpnesnes valstybes, darys nepageidaujamą įtaką. Visame pasaulyje ryškės tendencijos, kad žmonės nori labai didelių permainų. Pirmą metų pusmetį didžiausią galvos skausmą Europos vadams kels emigrantų, pabėgėlių problemos, o antrą pusmetį didžiausias dėmesys bus skiriamas senstančios Europos problemoms.

Ukrainos neokupuota dalis 2017-aisiais pajus nedidelį palengvėjimą, žmonių nuotaikos bus žymiai optimistiškesnės, ukrainiečiai pasijus geriau gyveną. Vyriausybė priims palankius sprendimus dėl bendradarbiavimo su Europos Sąjunga. Okupuota Ukrainos dalis nuo laisvosios dalies ekonomine prasme eis griežtai skirtingais keliais. Kitaip tariant, dvi Ukrainos bus vis panašesnės į Šiaurės ir Pietų Korėją.

Rusijos agresija nemažės, bet ekonominė gerovė vėl pradės augti. Atrodo, bus panaikintos kai kurios Rusijai taikomos sankcijos, bet tai nesustabdys didėjančio nepatenkintų žmonių skaičiaus. Inteligentija pradės aktyviau burtis į visuomenines organizacijas, kritikuojančias valdžios vidaus ir užsienio politiką.

 

Lietuvai baigiasi vienas sunkesnių periodų. Nors ekonomistai planuoja sunkius ateinančius metus, žvaigždės prognozuoja, kad nuo vasario situacija gerės. Bus priimti seniai vilkinami palankūs Lietuvai įstatymai. Džiaugsis pensininkai. Ryškesnė konfrontacija tarp seno ir seniai užmiršto, bet šiuo metu lyg ir naujo bus jaučiama iki pavasario. Vasario pabaigoje viskas sąlyginai aprims iki rugsėjo. Sunkiausias laikas – sausio pabaiga iki vasario vidurio, rugsėjis, spalis, gruodis. Rugsėjį ir spalį galimi ypač dideli pokyčiai valdžioje, didelis skandalas ir susipriešinimas. Visus metus trūks vienybės valdžios struktūrose, vieni kitus peiks, kaišios pagalius į ratus. Bus sunku atrinkti pelus nuo grūdų. Na, bet nebūtume lietuviai, jei nukabintume nosį. Artimiausiais metais tikrai sulauksime geresnio gyvenimo. Gal išties karbauskininkai ištesės pažadą ir uždraus girdyti Lietuvą... Na, pagyvensime, pamatysime...

Nuo rudens galime tikėtis šiek tiek didesnio gimstamumo. Stiprės tendencija kurti tvarkingas šeimas, o ne gyventi be įsipareigojimų. Tai tęsis iki 2019 metų.

Dauguma domisi, kokių profesijų atstovams seksis labiausiai. Geresnio gyvenimo gali tikėtis matomi žmonės, kurių darbas – rodyti savo gražų kūną ar aštrų protą, pvz., modeliai, aktoriai, politikai, dizaineriai. Daugiau pasieks atviro būdo, bendraujantys žmonės, na, o uždarieji sėkmės turės palaukti iki 2019 metų.

Ugninio Gaidžio metais sėkmę neš raudona spalva. Tai reiškia aktyvumą, darbštumą, proto judrumą ir, aišku, seksualumą bei vaisingumą. Visus metus puikiai jausis žmonės, kuriuos aplinkiniai vadina kazanovomis. Meilės srityje bus palankūs įsimylėjimai, net partnerių keitimas, nors iki 2019 metų ryškės tendencija tuoktis ir gimdyti santuokinius vaikus. Taigi seksis visiems, visų pakraipų, visokių požiūrių į partnerystę įsimylėjėliams. Būtent šiais metais seksualinės mažumos gali tikėtis  palankių partnerystės įstatymų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į šventinio vakaro detales. Aišku, moterims bus paprasčiau, nes beveik kiekviena dama spintoje turi raudoną suknelę, palaidinę ar sijonėlį. Sunkiau bus vyrams, na, bet jiems puikiai tiks raudonas kaklaraištis, varlytė ar kaklasaitė. Nebijokite eksperimentuoti su blizgančiais drabužiais. Taip pat Naujųjų metų  naktį ir  ateinančiais metais puikiai tiks geltoni, oranžiniai ir juodi atspalviai. Ypač reikėtų atkreipti dėmesį, kaip kinai dėl sėkmės puošia savo darbo patalpas: jie derina raudoną su juodu. Teigiama, kad tos spalvos atneša aktyvumą, turtus ir užtikrina ilgalaikę veiklą. Aišku, sėkmei užtikrinti jie būtinai pastato nors nedidelį akvariumą.

VIDA PRESS nuotr.

Šiais metais ypač palanku puoštis raudonais akmenimis: rubinais, granatais. Akmenimis tinka puoštis ne tik patiems, bet ir dekoruoti  interjerą, kuriame sutiksite Naujuosius. Manau, Lietuvoje sunkiai gausite raudonų akmenų imitacijų, bet tikrai lengva pasigaminti raudonų akmenų patiems. Paimkite bet kokius namuose turimus akmenis ir nudažykite raudona tempera ar guašu – kuo turite, tuo ir dažykite, dažų rūšis visai nesvarbi. Svarbiausia, kad po švenčių dažai lengvai nusiplautų. Akmenis reikia sudėti į krūvelę, ypač palanku, jei galima sudėti vieną ant kito, nuo didžiausio iki mažiausio. Jei gaila akmenis dažyti, galite juos suvynioti į raudoną popierių. Pietvakarių pusėje sudėkite akmenis, pastatykite  dubenėlį su gėlu vandeniu, puiku, jei dubenėlis blizgaus metalo. Į tą pačią vietą paberkite grūdų, nepamirškite padėti kelių vaisių ir lapinių daržovių ar salotų. Toks kampelis namuose pritrauks gerovę ir puikią sveikatą. Interjerą galima puošti ryškių, blizgių spalvų  girliandomis, gaidžio ir vištų simboliais. Po švenčių paaukotų Gaidžiui vaišių negalima valgyti patiems – išneškite į laiką laukiniams paukščiams ar žvėreliams arba atiduokite augintiniams.

Stalą dengite raudona ar geltona, marga ar net juoda staltiese. Ant stalo būtinai raskite vietos žvakei – gyva ugnis valo erdvę.

Šiais metais neeksperimentuokite su maistu, Gaidys mėgsta natūralų, kuo paprastesnį maistą. Silkė su svogūnais ir actu, silkė su džiovintais grybais; pats laikas prisiminti ir lietuviškų švenčių klasiką: baltąją mišrainę, šonkauliukų kelmą. Paklauskite vyresnės kartos šeimos moterų, jos tikrai patars ir primins senuosius patiekalus.

Ant stalo privalo būti daug daržovių ir vaisių. Turtus ir gerovę pritrauks pilno grūdo duonos ir pyrago gaminiai. Turtams pritraukti kinai per Naujuosius ruošia piniginės formos koldūnus; jei tingite patys, jums tuos koldūnus tikrai paruoš bet kuris kinų restoranas. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad prie šventinio stalo šiukštu negalima vaišintis paukštiena.

Naujametį vakarą idealu kaitalioti užstalę ir šokius – negalima sėdėti tik prie stalo ar televizoriaus, būtina judėti. Puiku, jei pasikviesite draugų ir švęsite audringai. Vidurnaktį neužmirškite triukšmauti, šaudyti petardų ir fejerverkų: piktosios dvasios išsigąs ir pabėgs, o geri dalykai apsigyvens jūsų namuose.

Dovanos turėtų būti kuklios, nes svarbiausia dėmesys ir dovanų prasmė. Negalima dovanoti neporinių dalykų. Pavyzdžiui, vieno gaidžio be vištelės, vieno pyragaičio. Palanku dovanoti mąstymą skatinančius, protą lavinančius žaidimus, šachmatus, šaškes, muzikos instrumentus, vadovėlius, konstruktorius.

Dar kelis žodžius noriu pasakyti tiems, kurie negalės sutikti Naujųjų taip, kaip nori: kad ir kas vyktų, puikiai galėsite atšvęsti Naujuosius ir pagerbti ateinantį Gaidį sausio 28-ąją.