Viskas: išsiskyręs su žmona T.Bagdonavičius grįžta į Lietuvą ir dainuos restoranuose - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-29 11:59 Asmeninio archyvo nuotr.

Viskas: išsiskyręs su žmona T.Bagdonavičius grįžta į Lietuvą ir dainuos restoranuose

"Taip, tai tiesa. Grįžtu gyventi į Lietuvą", - sako laikinu emigrantu dėl darbo galimybių ir meilės buvęs Tomas Bagdonavičius. Jis Lietuvoje pagarsėjo dėl savo meilės romanų su Monika Katunskyte ir kitomis moterimis. Dabar nutraukęs visus ryšius Tomas nusprendė, jog geriausia jam bus gimtinėje. Be to, atlikėjas pristato naują dainą.

"Artėjant nuostabioms žiemos šventėms, visiems Jums noriu pristatyti naujausią savo dainą “Kalėdų sapne”. Ji neeilinė ne tik todėl, kad tai jau 15 - oji mano daina, bet todėl, kad joje sudėta viltis, stebuklo laukimas ir nesumeluota Kalėdų dvasia. Joje kiekvienas ras dalelę savęs, tegul šį daina bus mano mažytė, bet didelė savo širdimi, dovana kiekvienam iš Jūsų!" - sako T.Bagdonavčius.

Vyras taria ačiū savo komandai: Pauliui Jasiūnui už muziką, Povilui Ščerbavičiui už dainos tekstą. Dėkoju ir A.A. Nejolei Laukavičienei, už amžinai išliksiančius žodžius mano ankstesnėse dainose.

"Artėjant Naujiems metams, norisi tikėti, jog greitu metu grįšiu į Lietuvą kur tęsiu savo muzikinę karjerą. Lietuva visada buvo ir bus tikrieji namai. Nutrūkus santykiams su Monica Wangombe, nebeliko nieko, kas mane laikytų svečioje šalyje. Dar pilnai nesu apsisprendęs, kuriame mieste apsistosiu. Tačiau labai simpatizuoju Klaipėdai, kuri nėra toli nuo kurortinių miestelių, tokių kaip Palanga, Šventoji ar Nida. Tai puiki erdvė tęsti muzikinę karjerą bei atvykti į Jūsų miestus bei miestelius. Ir kas gali žinoti, gal gimtinės dangus man padovanos tikrąją meilę", - MIESTE.lt tikino Tomas ir patikino, jog kol kas dainuos restoranuose.

Naujausią Tomo dainą galite išgirsti čia: