Saulius Skambinas pristato netikėtą projektą: akis paganyti galės ir vyrukai, ir merginos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-06 15:23 Asmeninio archyvo nuotr.

Saulius Skambinas pristato netikėtą projektą: akis paganyti galės ir vyrukai, ir merginos

Lietuvoje pristatyta nauja šokėjų grupė. Jos lyderis - žinomas šokėjas, įvairių projektų dalyvis Saulius Skambinas. Kartu su dar 4 savo srities specialistais jie susibūrė į projektą ZUMBA By TIMELESS. Apie naują grupę portalui MIESTE.lt papasakojo pats Saulius.

Kaip kilo mintis sukurti ZUMBA penketuką?

Projektą ZUMBA By TIMELESS pirmiausiai sudarė 3 nariai: profesionalus šokėjas ir choreografas, ženklo TIMELESS įkūrėjas Saulius Skambinas bei ZUMBA instruktorės, šokėjos Irina Girman-Šlimienė ir Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė. Galiausiai trise šokti pabodo. Visada lydėjo mintis komandą didinti ir plėsti, tik tam turėjo ateiti tinkamas laikas ir tinkami žmonės. 
Į penketuką susibūrėme šios vasaros pradžioje, visiškai atsitiktinai: ZUMBA By TIMELESS buvo pakviesta šiais metais sudalyvauti kasmetiniame vasaros atidarymo renginyje SPORTAS VIESIEMS Palangoje. Todėl, turėdami galimybę pasirodyti didžiuliame renginyje, nusprendėm, jog laikas į savo komandą įtraukti daugiau žmonių. Pakvietėme prisijungti savo kolegas – zumba instruktorius Augustiną Kazlauską ir Jūratę Trafimovienę. Jie taip pat buvo pakviesti į Palangos šventę kaip vedantieji šokėjai. Šiame vasaros festivalyje pirmą kartą ir užlipome ant scenos jau penkiese.
Didesnė komanda – didesnė energija! Tokiu šūkiu ir su geromis emocijomis skinamės kelią į priekį. Visi komandos nariai yra savo srities profesionalai, todėl scenoje tikrai netrūksta karštų, temperamentingų šokių.

Ką veikia Jūsų komanda? 

Projekto ZUMBA By TIMELESS tikslas – populiarinti visame pasaulyje garsią šokių ir sporto programą ZUMBA fitness. Lietuvoje ši sporto rūšis stipriau įsigalėjo prieš kelerius metus. Atsirado nemažai pavienių Zumba trenerių. Mūsų komandos idėja – suburti Zumba šokėjų komandą, kurios tikslas parodyti visuomenei, jog sportuoti Zumba ritmu gali būti labai smagu. Kol kas Lietuvoje esame vienintelė komanda, šokanti Zumba šokius masiniuose renginiuose, šventėse bei įvairiuose vakarėliuose. Šokiai, nuotaikinga muzika, charizmatiški šokėjai visada papuošia ir išjudina renginio ar šventės svečius.

ZUMBA – kam skirta ši sporto ir šokio programa? Ar yra amžiaus cenzas?

ZUMBA skira visiems, kas mėgsta sportuoti, šokti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Tai vienintelė fitness programa, kurioje liejamas prakaitas be didelių pastangų. Šokdamas ZUMBA jautiesi lyg šokių aikštelėje: temperamentingi latino šokiai įtraukia kiekvieną, o gerų emocijų pliūpsnis tikrai garantuotas. Šokti ZUMBA gali ir geba visi, amžiaus cenzo nėra.

Ar lietuviai aktyviai domisi ZUMBA?

Pasaulyje ši sporto rūšis gyvuoja jau 10 metų, Lietuvoje ji išpopuliarėjo prieš kelerius metus. ZUMBA šokiai įtraukia vis daugiau ir daugiau žmonių. Lietuviai gana santūri tauta, todėl išjudinti su karštaisiais latino šokiais nėra taip paprasta. ZUMBA treneriai – puikūs ir linksmi žmonės, esame lyg viena didelė šeima, kuri susitinka bendruose renginiuose, maratonuose ar konvencijose. Taip susikūrė ZUMBA bendruomenė. Turime nemažai gerbėjų Lietuvoje, aktyvistų, kurie tiesiog “pamišę” dėl šių linksmų šokių. Jie aktyviai dalyvauja vykstančiuose ZUMBA renginiuose, maratonose. Galima drąsiai teigti, jog  ZUMBA karta sparčiai auga, populiarėja bei plečiasi ratas mylinčių šią sporto rūšį. Pristatykite visus penketuko narius. Kas jie ir kokia jų patirtis šioje srityje?

Saulius Skambinas. Vienas garsiausių Lietuvos šokėjų, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis, vienas iš “Žvaigždių mokyklos” įkūrėjų, didžiausio šokių čempionato “Black & White Dance session” Kaune organizatorius. 2008 m. atstovavo Lietuvai šokių Eurovizijoje. 

"Šokis yra ta sfera, kuri mane motyvuoja veikti, kuri mane tiesiog veža. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šio pomėgio. ZUMBA  šokiai žavi ir užkariauja visa pasaulį savo neblėstančia laukine ir aistringa charizma, Lotynų Amerikos bei viso pasaulio tautų šokių įvairove, energija. Mane žavi tai, jog ją gali ir geba šokti visi: maži ir dideli, jauni ir seni, įgudę šokėjai ar nejaučiantys ritmo", - sakė Saulius Skambinas.

Augustinas Kazlauskas. 
"Esu sertifikuotas ZUMBA programų instruktorius ir prezenteris. Šokis - tai visas mano gyvenimas ir profesija nuo ankstyvos vaikystės. Savo, kaip šokėjo, karjerą pradėjau nuo sportinių šokių. Esu daugybės varžybų Lietuvoje ir užsienyje prizininkas bei finalininkas. Asmeninėje saskaitoje gausu diplomų, medalių bei virš šimto taurių. Sukaupta didžiulė  patirtis leido pasirodyti scenoje su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip: "Snap", "La Bouche", "Ace of Base", Haddaway, Dr. Alban, "Fancy", Thomas Anders, bei Lietuvos muzikos atlikėjais. Nesvetima ir televizijos scena. 2017-2018 metais buvau TV projekto “Lietuvos balsas” (5 sezono) šokėjų komandos narys.
ZUMBA virusu užsikrečiau 2016 metais. Nuo tada ir esu sertifikuotas ZUMBA Fitness ir STRONG by Zumba programų instruktorius, pasaulinės federacijos narys (ZIN). 2017 m. savo žinių bagažą papildžiau AQUA Zumbos trenerio licenzija. Esu energingas, besišypsantis treneris ir stengiuosi, kad po mano treniruočių visi išeitų laimingi, pasportavę ir pasikrovę geros energijos. Aš mėgaujuosi savo darbu ir džiaugiuosi galėdamas dalintis šokiais, gera nuotaika, energija ir meile ZUMBAI su visais Jumis!", - save pristatė Augustinas.

Irina Girman-Šlimienė pasakoja apie save: "Šokį pamėgau dar vaikystėje. Esu laiminga pasirinkusi šokių trenerės profesiją, kurios metu sukaupta didžiulė gyvenimiška patirtis: įvairūs šokių konkursai, renginių organizavimas, stovyklos. Darbas su vaikais ir žmonėmis - mano gyvenimo varikliukas. 

Esu “EnerGym” šokių studijos įkūrėja. Studija gyvuoja jau 14 metų Panevėžyje, o dabar minime vienerių metų Palangos filialo gimtadienį! 

Su ZUMBOS  programa susipažinau užsienyje. 2013 m. tapau licenzijuota ZUMBA programos instruktorė. Iškart supratau, kad ji taps mano gyvenimo dalimi. Fantastiška muzika, teigiamos emocijos, laimingų žmonių veidai - tai nepakartojamas jausmas po kiekvienos treniruotės. Visi instruktoriai ir šios programos gerbėjai - esame didelė ZUMBA šeima. Nori prisijungti prie mūsų? Nedvejok", ateik ir susipažink su Zumba iš arčiau!"

Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė.
"Dievinu ŠOKĮ, ir tai, kas su juo susiję. ZUMBA yra tai, ką atradau ir iškart pamilau. Džiaugiuosi, jog nuo 2012 m. esu šios visame pasaulyje garsios kampanijos ZUMBA fitness narė ir turiu puikią galimybę supažindinti savo mokinius su naujausiomis šokių ir fitneso tendencijomis.

STRONG BY ZUMBA – mano "varomasis arkliukas" ir didžiausia motyvacija, stengiuosi šia programa motyvuoti ir savo mokinius. Gražiausia šypsena man yra ta, kurią kiekvienas išsineša po ZUMBA treniruotės", - sakė Inga.

Jūratė Trafomovienė pristato save: "Esu viena pirmųjų licencijuotų ZUMBA instruktorių Lietuvoje. Nuo 4 metų amžiaus turbūt išbandžiau visas įmanomas šokių rūšis: baleto pagrindus, lietuvių liaudies, pramoginius, šiuolaikinius ir modernaus stiliaus šokius. 2010-aisiais pirmą kartą išmėginau ZUMBĄ ir dar tais pačiais metais tapau licencijuota tarptautinio ZUMBA instruktorių tinklo nare. ZUMBA man - sielos ramybės, įkvėpimo, energijos, savirealizacijos ir jaunatviškumo šaltinis. Pati maloniausia veikla, kuri niekuomet netaps rutina ir darbu. Nuo 2010 metų dalyvauju begalėje ZUMBA renginių, maratonų, konvencijų bei kongresų Lietuvoje ir už jos ribų."