Gabrielius Vagelis prieš Nacionalinės „Eurovizijos“ atranką keičia įvaizdį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-09 17:58 Organizatorių nuotr.

Gabrielius Vagelis prieš Nacionalinės „Eurovizijos“ atranką keičia įvaizdį

Lyriškumo simbolio – Gabrieliaus Vagelio – fanai  išsyk pastebėjo vaikino pokyčius, kai praėjusiais metais, prieš pat Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą, jis nusirėžė fantastiškai ilgus, šviesius plaukus. Vieniems toks vaikino poelgis pasirodė visai neapgalvotas, kitiems gi patiko jo naujoji šukuosena. Šiemet Gabrielius ir vėl ketina drąsiai stoti prieš rimtąją komisiją ir žiūrovus „Eurovizijos“ atrankoje. O kaip bus su įvaizdžiu?

„Jį patikėjau jau kelintus metus „Eurovizijos“ konkurso dalyvių įvaizdžiu besirūpinančiai stilistės Rūtos Morozovienės komandos narei Aistei Miškinienei. Rezultatu labai džiaugiuosi – mano plaukai vėl šviesūs ir stilingai apkirpti“, - įspūdžiais  dalinasi Gabrielius.

Stilistė Rūta Morozovienė, šiuo metu žengianti naują kūrybinį ir profesinį etapą, tiki, kad Gabrieliaus įvaizdis – puikus pagalbininkas siekiant muzikinių aukštumų. „Scenos žmonėms labai svarbu, ne tik kokią muzikinę žinią jie neša, bet ir kaip atrodo: juk jie formuoja savo fanų įvaizdį – norėdami būti panašiais, jie kopijuoja savo mylimiausius atlikėjus. Stilingai atrodydami, scenos žmonės kuria visuomenės įvaizdį“, - įsitikinusi salono „Cut code“ įkūrėja.