Paaiškėjo, pas ką į Lietuvą atvyko garsioji aktorė Monica Belucci - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-07 14:13 Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Paaiškėjo, pas ką į Lietuvą atvyko garsioji aktorė Monica Belucci

Praeitą savaitę Lietuvoje nuaidėjo informacija, kad garsi Holivudo aktorė Monica Bellucci svečiuojasi Lietuvoje. Viena moteris net sugebėjo su ja šiek tiek pasikalbėti viename Kauno restorane. Sekmadienį garsi Holivudo aktorė buvo pastėbėta per Andželikos Cholinos šokio teatro spektaklį „Ana Karenina“, kuris buvo rodomas Trakuose.  Daugiau detalių apie garsios aktorės viešnagę MIESTE.lt žurnalistams atskleidė Andželikos Cholinos šokių teatro atstovė Greta Cholina.

Paklausus šokių teatro atstovės, kaip ji sužinojo apie pasaulinio lygio žvaigždės atvykimą į spektaklį, moteris atskleidė, jog M. Bellucci dukra palaiko labai gerus ryšius su vienos lietuvių poros dukra. „Su manimi susisiekė ją atlidėję lietuviai, pas kuriuos ji pati buvo atvykusi. Ji tiesiog atvyko čia su savo dukra, kuri yra labai susidraugavusi su Lietuvių poros dukra ir jie tiesiog apsilankė čia, tiesiog viešėjo Lietuvoje“, - atskleidė G.Cholina.

Į garsujį spektaklį „Ana Karenina“ aktorę atvedė šeima, pas kurią ji buvo apsistojusi. „Tiesiog ta lietuvių šeima, pas kurią ji buvo apsistojusi, galvojo kur ją nuvesti ir kadangi tuo metu rodė „Ana Kareniną“, sugalvojo, kad reikia čia apsilankyti“, - kalbėjo teatro atstovė.


Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

G.Cholina taip pat atskleidė, kad Monica buvo labai susižavėjusi spektakliu ir buvo užsukusi net į užkulsius „Ji labai džiaugėsi, minėjo, kad jai garbė čia būti ir sakė, kad spektaklis buvo tiesiog fantastika, tiesiog „vau“, tokiais epitetais kalbėjo ji. Taip pat buvo atėjusi pas mus į užkulsius pasveikinti artistų, žavėjosi jais, taip pat kartu fotografavomės“, - pasakojo MIESTE.lt pašnekovė.

Gavusi galimybę pabendrauti su Holivudo filmų žvaigžde, G. Cholina atskleidė, kokį įspūdį jai sukėlė bendravimas su ja. „Ji yra labai paprasta, daug nedaugžodžiavo, nes visą laiką susilaukė daug dėmėsio iš aplinkos. Ji bendravo labai paprastai, tiesiog žmogiškai bei labai maloniai kalbėjo ir dalinosi įspūdžiais“, - pasakojo teatro atstovė.


Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Ji taip pat užsiminė, kad nors aktoriams ir teko patirti šiek tiek streso sužinojus, kas stėbės jų pasirodymą, tačiau viskas pavyko labai gerai. „Visi buvo labai sujaudinti ir atliko tikrai labai ypatingą spektaklį, maža to, kad jis apskritai vykstantis Trakų pilyje jau būna ypatingas. O dabar dėl Monicos atvykimo - visi tikrai vaidino su didesniu jauduliu.  Taip gaunasi natūraliai. Ir mes visi - tiek šokantys, tiek žiūrintys - turėjome tokį papildomą spaudimą, dėl to, kad ji buvo. Nepaisant to spektaklis labai gerai praėjo ir tikrai viskas pavyko labai gerai. Viskas buvo aukštame meniškumo lygyje“, - pasakojo G. Cholina.