Slapta ištekėjo gražuolė dainininkė Karolina Juškaitė ir išdavė paslaptį apie naują gyvybę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2018-04-10 15:15 Asmeninio archyvo nuotr.

Slapta ištekėjo gražuolė dainininkė Karolina Juškaitė ir išdavė paslaptį apie naują gyvybę

Ją daugelis žino kaip populiarių TV projektų dalyvę, atlikėją ir žavingos šypsenos turėtoją. O dabar ji labiausiai šypsosi dėl to, kad ištekėjo už savo mylimojo Klaido. Taip pat mergina portalui MIESTE.lt atskleidė, kad laukiasi.

Atlikėja Karolina Juškaitė paslapčiomis ištekėjo prieš daugiau nei mėnesį, bet nuo žiniasklaidos žavingai jaunai moteriai šią naujieną pavyko nuslėpti.

Dabar galima pasigrožėti ir pirmuoju kadru iš Karolinos ir Klaido vestuvių.


Asmeninio archyvo nuotr.

"Nerealiai jaučiuosi. Širdis dainuoja kiekvieną dieną. Ir nors praėjo daugiau nei mėnuo, mes su vyru dar skraidom padebesiais. Mūsų draugystė trunka dvejus metus ir visą laiką skraidau padebesiais. Niekada nesitikėjau, kad rasiu tokį savą žmogų. Esu be proto laiminga", - portalui MIESTE.lt sakė prieš mėnesį ištekėjusi Karolina.
 
Paklausta apie šeimos pagausėjimą K.Juškaitė buvo atvirai: "Planavome ir prisiplanavome. Vasarą laukiame šeimos pagausėjimo."

Ši atlikėja gerai žinoma iš projektų "Muzikinė kaukė", "Lietuvos balsas", taip pat ji buvo pradėjusi solinę karjerą kaip Carol, įdainavusi superhitą su vaikinų grupe "Pikaso".