Feisbuką užkariauja netikėtas muzikinis akibrokštas: muzikuoja ir V.Grubliauskas, ir G.Nausėda - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-12-25 17:34 Ingos Grubliauskienės nuotr.

Feisbuką užkariauja netikėtas muzikinis akibrokštas: muzikuoja ir V.Grubliauskas, ir G.Nausėda

Švenčių metu, kai daugelis laiką leido su savo artimaisiais prie gardžiais patiekalais nukrautų stalų, bendravo ir skleidė geras emocijas, interneto erdvėje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Remigijus Ruokis kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku ir favoritu kituose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose laikomu Gitanu Nausėda atlieka kultinį kūrinį.

Daina "What a Wonderfull Worl" - vienas garsiausių Luiso Armstrongo kūrinių, o jis netikėtai atgimė prieš pat Naujuosius metus. Vaizdo įrašu gausiai dalijasi jį matę.

"Sakoma, kad trys lietuviai - keturios partijos. Šį kartą trys lietuviai, buvę Klaipėdos berniukų choro „Gintarėlis“ nariai, Vytautas GrubliauskasRemigijus Ruokis ir Gitanas Nausėda, susitelkė į vieną partiją - L. Armstrongo „What a Wonderful World“. Skiriama visiems žmonėms, kantriai laukusiems ir pagaliau sulaukusiems Šv. Kalėdų. Pasaulis yra nuostabus! Ir iki gražiausios metų šventės, ir po jos.

Ypatinga padėka gerajai šio projekto sielai Inga Grubliauskienė! Ir, žinoma, nepralenkiamam savo dalyko meistrui Gintui Litinskui", - savo paskyroje rašė G.Nausėda.

Kviečiame ir MIESTE.lt skaitytojus pamatyti vaizdo įrašą:

 

 

Karšti pasiūlymai