Dainuojantis kirpėjas-stilistas Vytenis Partikas įsidarbino pas žvaigždžių stilistą Karolį Murauską - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-11 09:27 Audriaus Sinkaus nuotr.

Dainuojantis kirpėjas-stilistas Vytenis Partikas įsidarbino pas žvaigždžių stilistą Karolį Murauską

Visai neseniai žinomas kaip buvusios vaikinų grupės „3“, „DoDi“ pagrindinis vokalistas, televizinių projektų dalyvis Vytenis Partikas, sulaukęs 28-erių, nusprendė siekti didesnių tikslų ir plaukia į platesnius vandenis. 

Dainavimo nepamiršęs Vytenis darbuojasi ir grožio srityje: jis yra plaukų stilistas, kirpėjas-koloristas. Kirpėjo-stilisto profesijoje yra pasiekęs nemažai, turi didelę klientų meilę ir pasitikėjimą, 2017 metais Vytenis buvo apdovanotas Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentės Jolantos Mačiulienės Tautos balso diplomu.  

Pasak Vytenio, tai ką dabar daro, to ir užtektų, bet nori pasiekti daugiau, nori siekti kirpėjo-meistro aukštumų didesniame mieste, ruoštis ir dalyvauti konkursuose, čempionatuose. 

V. Partikas iki šiol dirbo vieno iš gražiausių grožio centrų Lietuvoje „LK“ grožio centre Viešvilėje, Jurbarko rajone. „Dirbau trejus metus. Tačiau, kai sukako 28 metai, atsisveikinau su Viešvile ir išplaukiau laimės ieškoti į du didesnius miestus: Kauną bei Tauragę. Kodėl Kaunas? Tauragė? Šiuose miestuose turiu daug klientų“, - pasakojo kirpėjas-stilistas.

Tauragėje Vytenį galima rasti grožio salone „Madam“, o Kaune jis dirba grožio salone „Sima“, pas plaukų stilistą Karolį Murauską, kuris Lietuvoje tituluojamas kaip žvaigždžių stilistas.

„Su Karoliu esami geri pažįstami, vertinu jį kaip žmogų, didžiuojuosi juo, smagu dirbti su savo amatą išmanančiu žmogumi, - pasakoja Vytenis. - Mano tikslas kilti karjeros laiptais ir tobulėti. Turiu daug nepasiektų tikslų, kuriuos noriu įgyvendinti iki tol, kol man sukaks 30 metų. Kas per planai? Tegul dar tai lieka paslaptyje“. 

Vytenis vis daugiau laiko praleidžia dirbdamas grožio pasaulyje, tačiau tikina, jog nepamiršo ir muzikos. „Muzika visada su manimi. Ji lydės mane visą gyvenimą. Tikrai muzikos nepaleisiu. Be abejo, dainuosiu tik tam reikia laiko, dabar viskas turi susidėlioti į vietas“, - teigė vaikinas.