Apie degtinę uždainavusi A.Gerikienė: "Uždraustas vaisius visada saldesnis" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-09 04:37

Apie degtinę uždainavusi A.Gerikienė: "Uždraustas vaisius visada saldesnis"


Jaunatviškoji atlikėja Aušrinė Gerikienė, dar žinoma kaip Tikroji Išdykėlė, pristato savo senos dainos naują versiją. Netikėta tai, jog moteris dainuoja apie degtinę. Bet tame Aušrinė nemato nieko blogo.

"Uždraustas vaisius visada labiau traukia... Taip ir šiuo metu Lietuvoje tai vyksta. Valdžia draudžia ir varžo vartoti alkoholį įvairiais įstatymais. O visiems to dar labiau norisi", - nuomonę dėsto atnaujintos dainos versiją pristatanti Aušrinė.

Moteris sako, kad jai kilo mintis atnaujinti seną savo hitą ir taip savotiškai sureaguoti į Lietuvoje diskusijų keliantį reiškinį - alkoholio vartojimą.
"Daina buvo sukurta 1996 metais, tuo metu buvo tikrai labai populiari ir daug kur grojama. Pamaniau, kad dabar pats metas ją prikelti iš pelenų", - mintimis dalijosi A.Gerikienė.

Svarbiausia Tikrajai Išdykėlei buvo, kad kūrinys skambėtų šiuolaikiškai. Atlikėja jau pristatė kūrinį ir savo gerbėjams paskutinio koncerto Anglijoje metu. "Daviau paklausyti naują versiją ir senąją. Tai, žinoma, visi nubalsavo, kad naujas variantas yra geresnis. Įdomu tai, kad kūrinį parodžiau ir užsieniečiams - turkams, gruzinams. Jie nesuprasdami žodžių iš karto pajuto gerą dainos nuotaiką ir iš karto linksminosi. Man dėl to labai smagu", - MIESTE.lt kalbėjo Aušrinė.

Moteris turi patarimą ir Lietuvos valdžiai. Aušrinė įsitikinusi, kad draudimais valdininkai nieko nepasieks. "Tie, kas gėrė, gers ir toliau. Apie tai dainuoju ir savo dainoje. Manau, kiekvienas gyvena taip, kaip mano tinkama gyventi. Bet noriu pabrėžti, kad aš nesu už nuolatinį alkoholio vartojimą ir to tikrai neskatinu. Tiesiog labai svarbu, jei jau geriate, jausti saiką", - nuomonę dalijasi atlikėja.

Moteris savo aplinkoje turi žmonių, kurie, kaip pati sako, nemoka gerti. "Jei jau alkoholio vartojimas pradeda trukdyti šeimai ar darbui, tuomet tai problema. Pati nesu abstinentė, bet tikiu, kad ateis laikas, kai apskritai atsisakysiu alkoholio", - atvirauja Aušrinė.

Paklausykite ir įvertinkite Tikrosios Išdykėlės dainą:

 

Apklausa: Ar patinka nauja Aušrinės Gerikienės dainos apie degtinę versija?