Naują dainą pristatantis Mino iš italų kalbos besimokančių studentų sulaukė neįprasto pažado - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-05 16:26 Asmeninio archyvo nuotr.

Naują dainą pristatantis Mino iš italų kalbos besimokančių studentų sulaukė neįprasto pažado

Dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Mickevičius - Mino savo naują dainą “Mažyte” pristato ne atsitiktinę, o labai jam svarbią dieną – spalio 5 – ąją. Tą dieną minima tarptautinė mokytojų šventė.

Bene geriausiai žinomas dainuojantis italų kalbos dėstytojas Lietuvoje Mino tvirtina, jog negalėtų pasakyti, kas jam svarbiau - ar kalbos mokymas, ar koncertinė veikla.

„Tiesa, kūryba ir dainavimas užima daug didesnę mano dalį laiko“, - tvirtino pašnekovas.

Pasak atlikėjo, kalbos pamokos ir dainavimas yra labai susiję, nes taip tobulinama italų kalba. Keletas jo dainų yra parašytos ne tik šia am artima šneka, bet ir anglų, rusų, ispanų kalbomis.

“Šiais laikais mokėti ar kurti keliomis kalbomis nėra nieko ypatinga. Kartais su studentais dainuojame per paskaitas – juk taip daug greičiau perpranti italų kalbą ir įsimeni naujus žodžius”, - pasakojo M. Mickevičius – Mino.

O tarptautinės dienos bei naujos dainos pristatymo proga Mino sveikino ir jo studentai. Tačiau dovanos dėstytojams, bent jau Lietuvos sveikatos mokslų universitete, jau seniai pamirštas dalykas.

„Tad, sveikinimai nuskambėjo žodžiu su įsipareigojimais duoti daug “like” dainai ir kitą paskaitą paruošti  jos vertimą į italų kalbą. Gali būti, jog ateityje sulauksime ir itališkos šios dainos versijos“, - sakė pašnekovas.