Rėmėjo pagalbą gavusi lietuvė Ofelija sulaukė žinios iš superžvaigždės: pristato dainą ir klipą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-30 14:36 Asmeninio archyvo nuotr.

Rėmėjo pagalbą gavusi lietuvė Ofelija sulaukė žinios iš superžvaigždės: pristato dainą ir klipą

Neseniai susikūręs duetas “PhaulerXOfelija” pristato naują remiksą su vaizdo klipu superhitui "Havana". Vaizdo klipas filmuotas vienoje iš įdomiausių Afrikos šalių - Maroke. "Tai buvo vienas sunkiausių psichologiškai įvykių mano gyvenime", - teigia Ofelija, kuri gavo oficialų dainininkės Camilos Cabello atstovų leidimą perdainuoti superhitą "Havana".

Griežtas požiūris į moters aprangą, labai didelis žmonių skaičius, vietinio jaunimo mafijos gaujos - tikras išbandymas atlikėjai. Maroke pasitaikė ir komiškų situacijų, kai befilmuojant klipą, kelią užstodavo jaunuoliai siūlantys save į poras ar net vyrus.

Ofelijos apranga rūpinosi talentinga dizainerė GIA, su kuria atlikėja susipažino Londone.

"PhaulerxOfelija" duetas jau yra pasiekęs daugiau nei vieną milijoną peržiūrų YouTube, Soundcloud ir Spotify platformose. Jų didžiausias hitas - Nirvanos “Heart Shaped Box” koveris, kurį galima rasti viename populiariausių YouTube Deep House muzikos kanalų “Chill Your Mind”. Taip pat šis kūrinys yra  įtrauktas į elektoninės muzikos miksą, turintį 18 milijonų peržiūrų Youtube. Šią vasarą "PhaulerxOfelija" bus galima išgirsti festivalyje Betsafe Radistai Village ".

Trumpai apie dueto narius:

Liepa Maknavičiūtė (Ofelija) - dainininkė, dainų autorė bei pianistė. 2012 metais laimėjo televizinį projektą Vunderkindai.lt. 2016 metais išleido debiutinį albumą “OFELIJA”. Tais pačiais metais ji buvo nominuota M.A.M.A “Metų proveržio“ kategorijoje. Šių metų Lietuvos Eurovizijos atrankos dalyvė.

Phil Phauler - prodiuseris/DJ iš Slovakijos. Tarp jo populiariausių kūrinių – Nirvana “Smells Like Teen Spirit” remiksas, pasiekęs daugiau nei 10 milijonų peržiūrų, taip pat Aron Chupa “Albatraoz” remiksas, pasiekęs daugiau nei 2 milijonus peržiūrų, bei gavęs palaikymą iš paties jo autoriaus.

"PhaulerxOfelija" duetas yra labai dėkingas jų rėmėjui iš Šveicarijos Christianui Plaschy , kuris tiki dueto potencialumu ir padeda įgyvendinti idėjas, taip pat Žydrūnui Burčui už pagalbą muzikiniam kelyje.

Dueto galite klausyti ir SPOTIFY: