Į amerikietiškos kosmetikos pristatymą susirinko grožiui neabejingos garsenybės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-12 14:38

Į amerikietiškos kosmetikos pristatymą susirinko grožiui neabejingos garsenybės

Pirmadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į naujo amerikietiškos plaukų kosmetikos prekės ženklo “amika:” pristatymą. Žaismingo renginio metu susirinkusiems buvo  pristatytos išskirtinės plaukų priežiūros ir formavimo priemonės bei pozityvumo kupina prekinio ženklo koncepcija. 

“Šio prekės ženklo priemonės plaukams yra be sulfatų bei kitų kenksmingų priedų, tinkančios naudoti net ir prisiekusiems veganams. Vienas iš pagrindinių sudedamųjų “amika:” ingridientų yra šaltalankis. Kuriant šias plaukų priežiūros priemones nebuvo ir niekada nebus vykdomi jokie bandymai su gyvūnais. Vietoj to, kad išgrynintume nepriekaištingą tobulumą, mes tikime individualaus grožio galia. To rezultatas – pozityvumas, kuriuo užsikrečiama vien bežiūrint į linksmą bei šiluma dvelkiančia “amika:” pakuotę”, - sakė renginio šeimininkė, “Karera group” savininkė Laura Žičkienė, Lietuvai pristatanti naują prekinį ženklą, skirtą grožio srityje dirbantiems plaukų stilistams.

Norėdami pabrėžti ženklo koncepciją, renginio šeimininkė nusprendė svečiams surengti išskirtinę šventę. “Viskas, ką šiandien mato susirinkusieji, yra be lašo sintetikos. Natūralių gėlių instaliacijomis bei dekoracijomis pasirūpino laidų vedėja bei floristė Kristina Rimienė. Vasarišką nuotaiką sukurti padėjo tikro smėlio paplūdimys. Vaišės taip pat tik natūralios – vaisiai ir uogos, o spalvingiems kokteiliams sumaišyti buvo naudojamos šviežiai spaustos sultys”, - sakė renginio režisierė Rasa Micachienė. 

Keturiems modeliams svečių akivaizdoje buvo kuriami išskirtiniai įvaizdžiai naudojant pristatomo ženklo plaukų priemones.  Renginio vedėjai Kristina Rimienei taip pat teko nemenkas iššūkis -  savo plaukus patikėti specialistams ir besąlygiškai atsiduoti į jų rankas. “Tikriausiai daugelis moterų man pritars, kad menkas malonumas eiti į viešumą su nevykusia šukuosena. Būtent to ir labiausiai bijojau – kad manęs nepažįstantis meistras iš plaukų gali padaryti tai, kas man visai nepatiks. O juk man paskui teks stovėti prieš būrį išsipusčiusių moterų”, - nerimavo renginio vedėja. 

Spalvingo pristatymo vakarėlyje kosmetikos naujovėmis domėjosi Lietuvos atlikėja ir laidų vedėja Nijolė Pareigytė–Rukaitienė. Moteris neslėpė, kad kokybiški plaukų priežiūros produktai jos namuose užima atskirą lentyną vonioje. “Plaukams skiriu nemažiau dėmesio nei veido odai. Man labai svarbu, kad tai, kuo plaunu galvą, būtų maksimaliai natūralu, bet tuo pačiu ir maloniai kvepėtų. O kadangi ruošiantis scenai prireikia ir nemažai plaukų formavimo priemonių, tai jas įsigydama skaitau etiketes ir žiūriu, kad būtų kuo mažiau kenksmingų sudėtinių dalių, o naudojant nesausintų ir negadintų plaukų”, - pasakojo N. Pareigytė-Rukaitienė. 

Paklaustas apie plaukų priežiūros ypatumus, stilistas Joringis Šatas negailėjo kritikos lietuvaitėms. “Dažnai mūsų moterys ir merginos pamiršta, kad plaukai yra jų įvaizdžio dalis. Savo darbe aš pastebiu, kad į renginius jos išsipusto prabangiausiais apdarais, prisidažo dešimt kartų ryškiau už Beyonce, tačiau pamiršta… išsiplauti galvą. Man nieko nėra baisiau už riebaluotus plaukus. O lietuvaičių tarpe tai dažnas reiškinys, todėl jau metas visiems būtų sužinoti apie sausą šampūną ir prisiminti, kad įvaizdis yra ne tik suknelė, bateliai ir rankinė, bet ir tvarkingi plaukai bei manikiūras”, - rėžė jis. 

Tarp vakarėlio svečių buvo galima išvysti ir grupės “Rondo” lyderį Aleksandrą Ivanauską-Farą, stilistą Joringį Šatą, tituluotą gražuolę Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę, TV laidų prodiuserį ir aktorių Gediminą Juodeiką bei jo sužadėtinę Živilę Jonikaitę, išskirtinių papuošalų dizainerę Elvyrą Monginienę, atlikėją Ingridą Kazlauskaitę, modelį Akvilę Žirgulytę, TV laidų prodiuserę Gintarę Kreipavičiūtę, gydytoją odontologę Algimantę Lošytę, estetinės medicinos specialistę Rasą Marozienę bei daugybę grožio srityje dirbančių specialistų. 

 

Karšti pasiūlymai