Po vestuvių - ilgai laukta naujiena Ievai Zasimauskaitei - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-06-12 14:21 MIESTE.lt nuotr.

Po vestuvių - ilgai laukta naujiena Ievai Zasimauskaitei

Vos prieš savaitę Ieva Zasimauskaitė susituokė su išrinktuoju Marium ir oficialiai tapo Kiltinavičiene, o šiandien atlikėjai dar viena itin džiugi diena. Po trejų metų triūso mergina džiaugiasi nuopelnais.

Šiandien I.Kiltinavičienė apsigynė savo baigiamąjį bakalauro darbą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, kurioje studijavo viešbučių valdymą. "Studijavau ne universitete, o aukštojoje mokykloje todėl, kad tokia specialybė yra tik Klaipėdoje, nenorėjau ten važiuoti", - portalui MIESTE.lt kalbėjo Ieva, kuri studijavo Vilniuje. Deja, jokiu pažymiu mergina negali pasigirti, nes šiandien gavo tik įskaitą. "Kai gausiu diplomą, sužinosiu ir pažymį. Bus susumuoti trys pažymiai", - pasakojo atlikėja.

Mergina patikino, kad norėtų dirbti tai, ką studijavo. "Pavasarį atlikau praktiką viename viešbutyje Kaune. Man labai patiko, įgavau daug patirties ir tikrai norėčiau dirbti viešbutyje, tačiau reiktų dirbti naktimis, nesuderinčiau to su su koncertais", - atskleidė Ieva. 

Aukštojo mokslo diplomą įgijusi Ieva artimiausiu metu neplanuoja tęsti studijų. "Šįmet mokysiuos dainuoti privačiai, o kitais metais galvosiu, kur stoti. Gali būti, kad stosiu į Muzikos ir Teatro akademiją, studijuoti dainavimą, - nusišypsojo mergina ir pajuokavo. - Juk, kaip visi sako, dainavimas - ne specialybė, tai štai, specialybę jau turiu, galiu toliau dainuoti."

 

Karšti pasiūlymai