Besilaukianti Irūna pagaliau susikūrė INSTAGRAM: apgavikams užkurs pirtį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-16 11:44 Portalo MIESTE.lt nuotr.

Besilaukianti Irūna pagaliau susikūrė INSTAGRAM: apgavikams užkurs pirtį

Dabar daininkę Irūną Puzaraitę-Čepononienę  socialinėje erdvėje matysime dažniau. Būsima mamytė neseniai susikūrė paskyrą "Instagram" ir turi jau virš 700 sekėjų. Deja, jai tenka kovoti su netikromis anketomis. Apie tai Irūna komentavo MIESTE.lt.

Kaip kilo idėja susikurti Instagram paskyrą?

Iš tiesų jau seniai turėjau šią mintį, bet vis trūkdavo laiko. Juk "Instagram", kaip aš sakau, yra tikras darbas – rinkti nuotraukas ir panašiai. Kadangi dabar turiu truputį daugiau laisvo laiko tai prisėdau, paskaitinėjau, kas ką komentuoja, kokio lygio yra tie komentarai ir kokios tos nuotraukos. Peržiūrėjus net šioks toks pyktis apėmė. Esu žymus žmogus, formuojantis apie save nuomonę. Perskaičius įvairius lėkštus ir skystus komentarus, kaip ir minėjau, apėmė pyktis. Tai ir paskatino susikurti savo normalią anketą  ir tokiu būdu visa tai sustabdyt. Kolkas tai padaryti sekasi.

Pati savo paskyroje viešinate netikras anketas. Kaip reaguojate į žmones, kurie jas kuria?

Kaip ir sakiau, man yra šiek tiek pikta. Tai yra mano asmeninė erdvė. Žmogus negali už mane komentuot, nes nežino, ką aš galvoju, kaip aš įsivaizduoju. Ar noriu tokio komentaro, ar ne. Man tai yra kvaila. Nesuprantu, kodėl žmonės taip elgiasi. Galbūt jiems tiesiog dėmesio trūksta. Man tai yra neaišku, bet tikiu, jog žingsnis po žingsnio viskas susitvarkys ir galėsiu pagaliau pati komentuoti tai, ką noriu. Noriu kurti nuomonę apie save, kurti savo gerbėjų ratą, ką jau kurį laiką daro už mane kiti.

Aš ir anksčiau buvau paskelbus kelis pranešimus apie netikras anketas, tačiau žurnalistai, galbūt nežinodami, rašė straipsnius remdamiesi šiomis anketom. Asmeniškai aš nenorėčiau, jog apie mane taip rašytų.

Tai kolkas bandysite su jais kovoti pati?

Taip. Dabar tik iš lūpų į lūpas keliauja žinia apie mano tikrąją anketą. Mano artimiausi draugai žino, jog tose anketose ne aš. Anksčiau yra buvę atvejų, kai draugai nesuprasdavo, ką aš tokiose anketose rašau. Iš karto jiems paaiškindavau, jog ten nesu aš. Mano artimieji žino, kokia yra tikroji mano anketa.

Baisiau tai, jog tokios anketos gali apgauti ir užsakovus. Tikiu, jog esu praradus ne vieną didelį užsakymą, ne vieną koncertą, nes, kaip įsivaizduju, tos mergaitės ar berniukai, kurie žaidžia tokius žaidimus, atsakinėja ir į laiškus. Manau, jog jie bendrauja su gerbėjais ar užsakovais, o nuo to kenčiu aš.

Ar dabar galėsime sulaukti didesnio jūsų aktyvumo socialinėje erdvėje?

Pastarasias kelias dienas buvau aktyvi, kol susikūriau profilį. "Instagram" yra didelis darbas. Neįsivaizduoju, ką veikia tie žmonės, kurie kuria netikras anketas. Tikriausiai nieko. Juk tai yra didelis darbas: sekti kiekvieną straipsnį, kiekvieną nuotrauką, kurti komentarus, aprašymus po nuotraukom. Jeigu tik turėsiu laiko, vykdysiu tai aktyviai, nes kolkas smagu ir linksma. Anksčiau niekada neturėjau tam laiko, o dabar toks metas, kai atostogauju.

Tikroji ir vienintelė oficiali IRŪNOS paskyra socialiniame tinklalapyje INSTAGRAM yra čia.