Gražuolė manekenė pristato dainą su šiauliečiais reperiais "3 SUN-C" ir žengia į "Euroviziją" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-11 10:23 Organizatorių nuotr.

Gražuolė manekenė pristato dainą su šiauliečiais reperiais "3 SUN-C" ir žengia į "Euroviziją"

Reperiai "3SUN-C" ir dainininkė Liepa Maknavičiūtė, geriau žinoma kaip OFELIJA, pristato savo darbo vaisių - muzikantai įrašė bendrą dainą.

Liepa Maknavičiūtė (OFELIJA) - Vunderkindai.lt projekto nugalėtoja,  sėkmingai 2016 metais išleidusi debiutinį albumą “OFELIJA”, pristato naują dainą "Narkotikas", kurį pridiusavo Philas Phauleris.

Sausio 30 dieną "Eurovizijos" dainų konkurse dalyvausianti Ofelija laukia jūsų palaikymo.  Bandžiusi kurti grupę kartu su Algiu Ramanausku-Greitai, bei sėkmingai sudalyvavusi laidoje “ Nauja legenda”, Liepa buvo nominuota M.A.M.A  “Metų proveržio” kategorijoje, tačiau tuo metu ji gerokai atitrūkusi nuo Lietuvos dirbo modeliu bei dainavo Kinijoje. Netikėtai  susiklosčius aplinkybėms atlikti muzikinę Erasmus praktiką Anglijoje  Liepa susipažino su talentingu  didžėjumi slovaku Phil Phauler ir  pradėjo naują projektą Phauler X Ofelija . Vaikinas atvyko į Šiaulius  ir kartu su reperiais 3SUN-C bei OFELIJA įrašė dainą ''Narkotikas''.

Daug apkalbų, neigiamų komentarų apie tai, kad “perėjo į žemesnį lygį'', iš mielai grojančios pianinu bei dainuojančios merginos sulaukusi dėl stipriai pakitusios muzikos stilistikos Ofelija teigia, jog nauja šokių muzikos stilistika leidžia išeiti iš “komforto būsenos” ir naujai žvelgti į dainų kūrimą. Duetas sėkmingai startavo  su Nirvanos dainos ”Heart shaped box” koveriu.

Artimiausiu metu OFELIJĄ galite išgirsti čia.

“YouTube” deep house muzikos mikse “Chill your minds“ kanale skambanti daina jau turi 10 mln.  peržiūrų. Projekto vadybininkas Žydrūnas Burčas tiki dueto potencialu.

 Phauler x Ofelija duetas įkvėpimo semiasi iš tokių grupių kaip Zhu “Faded” , Moloko “ Sing it Back”. “Tikslai: tapti naujiesiems Taylor  Swift ir Calvin Harris bei groti “Tommorow Land” festivalyje”, - sako atlikėjai.

Šiauliečių grupė 3SUN-C susikūrė 2013 m. nors muzikinę patirtį vaikinai  skaičiuoja jau gerą dešimtmetį.

Nuo susikūrimo grupė sudalyvavo begalėje renginių pradedant nuo savo miesto Šiaulių dienų ir Šiaulių naktų, pabaigiant masiniais  festivaliais kaip “Galapagai”, Lietuvos “Hip-Hop mc Battle”, Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimai ir t.t.

Debiutinis grupės albumas "Kas Čia Rajone" išleistas 2014 m. gruodžio mėnesį, o pries kiek daugiau nei metus išleistas ir antrasis "Kas Čia > Rajone 3,6 ?"

Dainos "Mama, mane rodys per farus" garso takelis buvo naudojamas TV3 laidoje "Farai", dainos "Kas Čia Rajone?" garso takelis buvo panaudotas Kamilės Milašiūtės filme "Motinos diena".

Grupė bendradarbiavo su hiphopo veteranais Broo (JBC), Yga, Varnas (IGG), Karpiz (“Tie Geresni”), taip pat su popgarsenybėmis - Karoliu Akulavičiumi ir Sasha Songu. Grupė nevengia ir alternatyvių projektų.

Naujausia daina:

 
Ankstesnės dainos: