Išdavystę patyrusi Valerija Iljinaitė tai išrėkė dainoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-07 13:23 Giedriaus Bubliausko nuotr.

Išdavystę patyrusi Valerija Iljinaitė tai išrėkė dainoje

Valerija Iljinaitė (22) puikiai žinoma  kaip viena ryškiausių pirmojo "Lietuvos balso" sezono finalininkių, Merūno Vitulskio mokinių. Kūrį laiką po projekto dingusi iš viešumos, praėjusių metų sausį V. Iljinaitė į sceną grįžo drąsesnė ir laimingesnė, taip pat prisipažino ilgą laiką kentėjusi nuo  valgymo sutrikimų bei depresijos. 

Praėjusieji metai jai buvo  sėkmingi - švedų prodiusuojamas kūrinys Eurovizijos atrankose buvo itin palainkiai įvertintas muzikos profesionalų, iškovota trečioji vieta LNK projekte "Mes- vieno kraujo", tarptautinių konkursų laurai bei pradėtas kurti antrasis dainininkės albumas "22".

V.Iljinaitė prasitaria, kad visgi ne visada gyvenime viskas būna taip, kaip tikiesi ir šįsyk planai apsivertė aukštyn kojomis: albumo kūrybą teko atidėti, o pati dainininkė gyvena tarp dviejų šalių - Lietuvos ir Jungtinės karalystės.  Dar vasarą merginą pasiekė džiugios žinios apie gautą galimybę metus nemokamai mokytis Londono muzikos koledže, kurio koridoriais kadaise vaikščiojo legendinis Fredis Merkuris.

"Tai buvo sunkus sprendimas, bet galimybė pasimokyti užsienyje buvo mano svajonė nuo vaikystės, supratau, kad tai turiu padaryti dėl savęs ir dėl to, kad įgyčiau daugiau žinių ir profesinių patirtčių, kurias vėliau galėsiu perleisti savo mokiniams, mokslai yra čia ir dabar, nežinia ar tokia galimybė dar kartą pasitaikys. Štai todėl šiandien išleidžiame tik singlą, o ne visą albumą" - pasakoja atlikėja.

Dainininkė pasakoja, jog šį kūrinį parašė prieš beveik trejus metus ir saugojo ypatingai progai, šiemet buvo numačiusi su juo dalyvauti Eurovizijos atrankoje, tačiau paskutinę minutę persigalvojo.

"Aš girdėjau širdį"  - tai labai asmeniška Valerijos išpažintis apie neištikimą mylimąjį:  "Tai  tarsi atsisveikinimas, tarsi rauda ir lopšinė. Ji visiškai kitokia nei man būdinga, aš muzikoje mėgstu apkrautas aranžuotes, miuziklinę pompastiką, didingas vokalines vingrybes, o čia netikėtai viskas dingsta.

Ko gero, tai pats intymiausias ir jautriausias mano kūrinys.  Labai skaudžiai išgyvenau vaikino išdavystę, pusę metų žinodama, jog tai vyksta, jog tarp mūsų yra trečias žmogus, aš kentėjau ir tikėjausi, kad jis pasikeis, kad viskas bus gerai.

Atrodo, kad tuomet net supratau moteris, prieš kurias yra smurtaujama, ar fiziškai, ar morališkai, kodėl jos kenčia, lieka, nepasitraukia. Pati leidausi skaudinama ir atrodė, kad bet ką būčiau padariusi, kad tas žmogus būtų su manimi. Tai štai daina apie tai." - atvirauja dainininkė.