Naują vaizdo klipą pristatanti Liepa: ar ne per atvirai pasipuošiau filmavimui? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-07 13:30

Naują vaizdo klipą pristatanti Liepa: ar ne per atvirai pasipuošiau filmavimui?

Paskutinėms šiltoms dienoms lankant Lietuvą dainininkė Liepa Mondeikaitė pristato dainą, įrašytą drauge su Londone gyvenančiu reperiu Daliumi Dallasu. "Neatsimenu gražesnės vasaros už šitą" - pasakoja Liepa. Jai antrina ir atostogoms į Lietuvą, kaip ir daugelis emigrantų, iš Londono grįžęs Dalius.

"Čia ir geriausia vasara, ir pirmoji meilė, ir pirmos kiemo muštinės" - atvirauja reperis. Statybų versle dirbantis atlikėjas apie savo pirmąją meilę prisimena su nostalgija. "Keista, kad Lietuvoje vis dar išliko sovietiniai daugiabučiai, bet iš kitos pusės vaikštant po šitas betonines džiungles prisiminimai užplūsta taip, kad norisi verkti".

Brutalios išvaizdos reperis širdyje sako esąs labai jautrus. Tuo tarpu Liepa kalbėdama apie naujausią vaizdo klipą kur kas žemiškesnė. "Labiausiai pergyvenu dėl savo apsirengimo stiliaus. Ar ne per atvirai pasipuošiau filmavimui? Gyvenime esu labai santūri. Prisipažinsiu: buvo keli variantai, tačiau filmavime dalyvaujantys vyrai vienareikšmiškai pasirinko dabartinį ir nieko kito matyti nenorėjo. Ech... pasitikėk tais vyrais", - šypsojosi Liepa. 

Jūsų dėmesiui naujausias Liepos ir Daliaus Dallaso vaizdo klipas bei daina "Dar nesusidūrei".

 

 

Karšti pasiūlymai