Erotinių prekių pardavėja Inga: atvirai apie lietuvių sekso įpročius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-01-16 09:38 Asociatyvi SHUTTERSTOCK nuotr.

Erotinių prekių pardavėja Inga: atvirai apie lietuvių sekso įpročius

Prabėgo beveik metai nuo pirmosios „50 pilkų atspalvių“ filmo dalies premjeros. Romano gerbėjai nekantraudami laukia antrosios dalies, kuri, deja, dienos šviesą išvys tik po metų. Vis dėlto jau dabar galima pasakyti, kad šis romanas ir filmas sukėlė tikrą naująją seksualinę revoliuciją.

Ar iš tiesų dar buvo neatrastų dalykų šiame seksualinės laisvės amžiuje? Didžiausios Lietuvoje erotinių prekių parduotuvės Fantazijos.lt, esančios Gedimino pr. 45, Vilniuje, konsultantė Inga neabejoja, kad kaip tik šis filmas tūkstančius pirkėjų paskatino pagaliau ryžtis praskleisti uždangą į žaislų suaugusiesiems pasaulį.

Romane „50 pilkų atspalvių“ ir jo tęsiniuose daugiausia kalbama apie seksą BDSM stiliumi. Ar iš tiesų jo gerbėjų pastebimai padaugėjo?

Manau, gana ilgai BDSM tematikos buvo vengiama, nes tokie santykiai žmonėms asocijuodavosi išskirtinai tik su skausmu ir kankinimais, taigi nesinorėjo plačiau domėtis ta tema. Romanuose labai gražiai, netgi subtiliai atskleidžiama, kad tokie santykiai – tai visų pirma gundymas ir atsidavimas, vilionės ir laukimas, didžiulė erotinė įtampa, kuri du žmones suartina, moko pasitikėti vienas kitu. Taigi į BDSM žaidimus imta žvelgti naujai – kaip į pikantišką patirtį, ilgalaikį nuotykį, stiprinantį poros santykius. Na, o tokie žaidimai be tam tikro stiliaus aksesuarų būtų kur kas nykesni. Taigi taip, dabar pirkdami rimbus, botagėlius, veido kaukes ar antrankius žmonės liovėsi būgštauti, kad kas nors palaikys juos keistuoliais.

Paklausime tiesiai šviesiai: ar BDSM žaislai gali sukelti stiprų skausmą?

Ir taip, ir ne. Priklausomai nuo žaislo. Tiesą sakant, daugelį jų palietus, pačiupinėjus tenka gerokai pagalvoti, ar tikrai tai skirta skausmui sukelti. Pavyzdžiui, antrankiai dažniausiai būna aptraukti medžiaga ar kailiuku, jie neveržia taip, kaip naudojami policininkų. Dauguma botagėlių, plunksnelių – taip pat iš švelnių medžiagų. Didelę dalį BDSM asortimento sudaro apranga, kaukės. Jie skirti ne skausmui, o tam tikrai nuotaikai, intrigai sukelti. Vis dėlto neslėpsiu – yra žaislų, keliančių skausmingus pojūčius, kad ir įvairiausi spaustukai, gnybtukai. Tiesa, ir jų baimintis nereikėtų: šie žaisliukai skirti poroms, kurioms sąvoka saldus skausmas nėra tik sparnuotas posakis, tiems, kurie žino, kad po lengvo ir kontroliuojamo fizinio skausmo gali užplūsti stipri malonumo banga.

Paskaičius BDSM prekių pavadinimus kartais kyla klausimas, kam tokias prekes pirkti specializuotose parduotuvėse. Štai ir Kristijanas Grėjus romane virvės įsigyti atėjo į ūkinių prekių parduotuvę...

Romane, filme įtampą galima kurti įvairiai, tačiau BDSM žaidimuose ūkinių prekių tikrai nerekomenduočiau naudoti. Priežastis paprasta: naudojant specialiai erotiniams žaidimams nepritaikytus aksesuarus didėja tikimybė susižeisti, sukelti partneriui didesnį skausmą, galiausiai ir atrodo jie ne taip estetiškai. Nepamirškime, kad BDSM žaidimuose karnavališkumas, ypatinga nuotaika, tam tikras dramatizmas yra labai svarbus aspektas, padedantis stiprinti erotinius pojūčius.

Subtilių BDSM daikčiukų bei pačių įvairiausių erotinių prekių galite įsigyti internetu (www.fantazijos.lt) arba parduotuvėse: Vilniuje (Gedimino pr. 45, P. Lukšio g. 2), Kaune (Savanorių pr. 204), Klaipėdoje (S.Daukanto g. 33).
Su DAILY CARD kortele galioja 10% nuolaida!

Taip pat skaitykite:

Garsenybė parodė tarpukojį iš visų pusių (N-18 foto)

"Pornhub" apžvalga parodė pasaulio ištvirkimo lygį (neįtikėtini faktai)

Lietuviškoji Kim Kardashian - tobulo grožio armėnė Meri

2010 metais Vita Jakutienė atrodė visiškai kitaip (archyvinė nuotrauka)

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai