Palikęs negandas praeityje Tomas Bagdonavičius atvirauja: "Grįžtu su trenksmu" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-27 09:18 Asmeninio archyvo nuotr.

Palikęs negandas praeityje Tomas Bagdonavičius atvirauja: "Grįžtu su trenksmu"

Beveik kiekvienam iš mūsų pavasaris asocijuojasi su atgimimu. Atgimsta ne tik gamta, bet ir žmonės, po ilgo žiemos sąstingio.

Ne išimtis ir atlikėjas Tomas Bagdonavičius. Nuotykiais pagarsėjęs daininkas, užnugaryje palikęs skandalus su Monika Katunskyte, piršlybas bei skyrybas su žmona Monica Wangobe, praneša visiems, su trenksmu grįžtantis į pramogų pasaulį, pradėdamas rengti savo solinius koncertus.

“Dabar jaučiu, kad viskas, kas buvo blogiausia liko praeityje, o tai kas geriausia, dar tik ateityje” - su viltimi akyse sako atlikėjas. Jo pirmieji soliniai koncertai vyksta Anglijoje. Tačiau vasarą organizuojamas didelis turas po Lietuvos miestus bei miestelius.

“Manau, atėjo laikas pajudėti iš komforto zonos, bei grįžti į Lietuvą kur galėsiu dalintis savo dainomis su savo tautiečiais, dėl kurių dainuoju ir kuriu”, - planais dalijosi dainininkas.

Tomas Bagdonavičius nori padėkoti savo komandai, kurią sudaro muzikos autorius, prodiuseris Paulius Jasiūnas, naujų dainų tekstų autorius, bei atlikėjo vadybininkas Povilas Ščerbavičius.

“Negaliu nepaminėti anapilin išėjusios Nejolės Laukavičienės, kuriai esu be galo dėkingas už mano pirmuosius dainų tekstus, bei stiprų palaikimą man sunkiu gyvenimo periodu.” - pridūrė atlikėjas.

Koncertuose išgirsime ne tik visiems žinomas Tomo Bagdonavičiaus dainas, bet pakeliui jau yra ruošiamos ir naujos dainos, kurios klausytojus pasieks dar šį pavasarį bei vasarą.

“Į Lietuvą grįšime su trenskmu, tikiuosi Lietuvos žmonės priims mano muziką ir mane svetingai, nes visada atiduodu savo širdį tiek muzikoje, tiek gyvenime”, - baigdamas pokalbį sakė Tomas Bagdonavičius.